2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خودم هر وقت می خوام یه آشنا داریم تو بازار به اون می گــم . اصلم هست مثلا آمیتس رو برام آورد 40 تومن. کمترین قیمتی که من شنیده بودم 70 بود!
یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...
2738
بچه ها من این بحثو خوندم و بعدش رفتم از فروشگاه سنگ عطر خریدم نبش 8 ام وزرا. بوش اصلا نمیمونه و وقتی توی نور نگاه میکنم متاسفانه شیشه اش کدره (که از مشخصات عطر تقلبی عنوان کردن) خلاصه که پولم رفت و خلاصه که توی این مملکت عطر اصل موجود نمیباشد
سلام . من خودم علاقه شدیدی به عطر دارم ولی متاسفانه الان خییلی سخت ده پیدا کردن عطر اورجینال. من سایتی پیدا کردم که هم عطراش اصله هم کارت ضمانت اصالت عطر میده شک ننید مشتری این سایت میشید یه امتحان بنید به نظرم. http://luxbuyer.ir/12-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B7%D8%B1-%D9%88-%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D9%84%D9%86

سلام

اگر به صورت اینترنتی میخایید خرید کنید فقط از عطر لیلیوم خرید کنید چون فقط عطر اصلی کار میکنند و ۳۵ سال سابقه دارن تو بازار.

این مقاله رو هم رو سایتشون حتما بخونید:

فرق بین ادکلن اصل و اورجینال با  تقلبی و فیک

اگر از مغازه میخایید بخرید از نوبهار و شقایق تو وزرا بخرید ولی قیمتاشون یه خورده بالاست حدودا ۳۰ درصد.

2706