2737
2734
خانم بار سطلان، دفترش سمت ستارخان و صادقیه هستش، از وقتی که باهاشون آشنا شدم باعث تغییرات در من شد، پیشنهاد من به شما مرکز مشاوره بارسلطان هستش اطلاعات بیشتر در مورد ایشون http://www.dabi.ir/barsoltan1 ، شمارشون هم براتون می ذارم 09372096702 44537244

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من خودم از مراجعه کننده های دکتر عکاشه هستم خیلی راضیم , یکی از دوستام اضطراب شدید و پانیک داشت که اون اول رفته بود پیش ایشون خیلی کمک کرده بود منو هم برای افسردگی معرفی کرد . خیلی حالم بهتر شده. مطبش توی سعادت آباده ,سمت میدون کاج 22140835

7 سال ایمی پرامین استفاده کردم ولی فاید نداشت. الان باز حالت تهوع شدید و تپش قلب دارم هیچی نمی تونم ...

(عزيزم منم مدتها اين مشكلات رو داشتم همه ميگفتن از اظطراب شديده ، كلي دكتر رفتم هم دكتر روانپزشك هم دكتراي داخلي ولي از هيچ كدوم جواب نگرفتم تا اينكه رفتم پيشه يه دكتر سنتي و اون گفت كه نافم افتاده . كه اين موضوع ناف افتادن رو دكتراي جديد قبول ندارن ولي طب سنتي كاملا درمانش ميكنه .من اين كارو كردم و در عرض يه ساعت حالم كاملا خوب شد و ديگه قرصاي اعصابم رو ريختم دور . اگه اطلاعات بيشتر هم ميخواي بگو )

2706