2737
2739
عنوان

:( شما اقساط ماهیانه تون چقدره؟

2213 بازدید | 42 پست
بچه ها من خیلی استرس دارم...ما تازه خونه خریدیم و کلی وام گرفتیم ... من هم خیلی استرس دارم... نمی دونم همینجوری دلم شور میزنه... البته همه رو حساب کتاب کردیم و می دونیم که توان پرداختشون رو داریم ولی اصلا نمی دونم کارمون عاقلانه بود یا نه؟
تو رو خدا شما ها هم بیاین بگین چقدر قسط و وام دارید شاید یکم به هوای همدیگه دلگرم شدیم....
600
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریبا هرچی داریم به قسط میره ........
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2728
ما هم همینطوریم پارمیدا جان ماهی یک میلیونو صد و پنجاه تومان قسط میدیم حقوق جفتمون رو هم یک میلیونو سیصده یعنی 150 تومن برامون تو 1 ماه میمونه البته خدا رو شکر نینی نداریم ولی نگران نباش خدا میرسونه
لا حول و لا قوت الا بلاه العلی عظیم
2740
پارمیدا از اونی که کمکتون کرده و به سلامتی خونه خریدن بخواه کمکتون می کنه این سوره واقعه رو بخون از دیروز باید می خوندی اشکال نداره امروز 3 بار بخون فردا روز سوم 3 بار تا روز 14 باید 14 بار بخونی برای وسعت رزق و روزی خیلی خوبه
عزیزم خونه خریدن همین طوریه.
ما هم اولش 900 هزار تومن قسط میدادیم. از اول ازدواج داریم فقط داریم قسط می دیم. الان که چند سال گذشته کمتر شده و رسیده به 500 تومن.
نگران نباش و توکل به خدا کن :)
2706