موضوع بحث

چقدر با شوشو اختلاف سن داری؟ خیلی بده زن از مرد 3و4 سال بزرگتر باشه؟

1392/07/23 23:13 70
چهره اول به ژنتیک بستگی داره بعد به میزان رسیدگی زن به خودش.
ووووووووووووووووووووووای شبنمی اینجاست من گفتم شوشو
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
من 3 سال کوچیکترم.
ولی کلا ما خانمها درک بالاتری داریم
یکی از دوستام با یه پسره اشنا شده دوستم همسن منه و 36 سالشه دوستم تا حالا ازدواج نکرده پسره 32 سالشه و پسره همه اش اصرار داره به ازدواج ، پسره بچه ننه هم نیست (ظاهرا) الان امریکا داره دکتری میگیره و همیشه مستقل بوده ، راستش دوستم میگه همش پسره میگه از یه مرد چی میخوایی ؟ مثلا یه مرد 40 ساله که بزرگ نشده و پخته نیست خوبه یا یه 32 ساله که کلی تجربه داره و مستقل هست و توان مدیریت زندگی رو داره
دوستم خیلی دو دله و مدام با همه مشورت میکنه منم خواستم نظر شماها رو بدونم
هر گاوی که عمیقا بفهمد چقدر گاو است، در دم آدم خواهد شد و هر گاه آدمی زیادی بفهمد که آدم است،در دم گاو خواهد شد!!!!

نگ نگ

1392/7/23 10:33 ب.ظ

ووووووووووووووووووووووای شبنمی اینجاست من گفتم شوشو
دشت مان گرگ اگر داشت نمی نالیدم! نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده!!!!
کلا زنا زودتر از مردها به بلوغ میرسن واسه همین سخته درک کارای همسرشون
عشقم نفسم هلن مامان تو همه دنیای منی
دکتر انوشه رو میشناسید؟

دختر اریایی

1392/7/23 10:34 ب.ظ

یکی از دوستام با یه پسره اشنا شده دوستم همسن منه و 36 سالشه دوستم تا حالا ازدواج نکرده پسره 32 سالشه و پسره همه اش اصرار داره به ازدواج ، پسره بچه ننه هم نیست (ظاهرا) الان امریکا داره دکتری میگیره و همیشه مستقل بوده ، راستش دوستم میگه همش پسره میگه از یه مرد چی میخوایی ؟ مثلا یه مرد 40 ساله که بزرگ نشده و پخته نیست خوبه یا یه 32 ساله که کلی تجربه داره و مستقل هست و توان مدیریت زندگی رو داره
دوستم خیلی دو دله و مدام با همه مشورت میکنه منم خواستم نظر شماها رو بدونم

عمه ی منم تو 37 سالگی عروسی کرد شوهرش 34 سالش بود الانم خیلی خوشبخته از مجردیشم خوشگل تر شده
دشت مان گرگ اگر داشت نمی نالیدم! نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده!!!!
بنظر من بزرگ بودن خانما اشکالی نداره . زن دایی من 5 سال از داییم بزرگتره الان اصلا بنظر نمیاد

شبنمی
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
توی سن 30 به بالا اگه بلوغ فکری داشته باشن 3 یا 4سال اونقدر مهم نیست
دکتر انوشه اومد تو دانشگاه ما بحث ازدواج بود !گفت به هیچ عنوان با مرد کوچیکتر از خودتون ازدواج نکنید!!
بنظرم تو سنین بالای سی اشکالی ندل
اره بزرگ با کوچیک بودن مردوزن
غسل من اشک چشامه یا ابا عبدالله * کفن من پیرهن سیامه یا اباعبدالله
نیروانا جان دلیلهاش چی بود؟
هر گاوی که عمیقا بفهمد چقدر گاو است، در دم آدم خواهد شد و هر گاه آدمی زیادی بفهمد که آدم است،در دم گاو خواهد شد!!!!
ماه بانوووووووووووووووو مبارکه :)))))))))))))))))))))))))))))))
وااااااااااای

من از شوشو 2 سال بزرگترم
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
لطفا کسایی که از شوشو بزرگترن بگن آیا مشکلی دارن یا نه ؟
شادان جون حالا این 2 سال اصلا توی زندگیتون مهمه؟ یا یادتون رفته کی از کی بزرگتره
من راضی ام.

شوشوم خیلییییییییی با مسئولیته.... دیدم مردهایی که از شوهرم توی فامیل بزرگترن، اما یک پنجم اون حس مرد بودن نمیدن به آدم!!!!!
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
و یه موضوع دیگه ، آیا خانواده شوشو حرفی نمیزنن در این زمینه ؟
میگفت مرد باید حتما بین 3 تا 8 سال از زنش بزرگتر باشه
ارسال پاسخ و نظر شما