2733
2734
عنوان

هفته سیزده بارداری ام کسی هست

190 بازدید | 23 پست

من تکونهای بچم از هفته 12 حس کردم 

الان وارد هفته سیزده شدم امروز حس نکردم چراااااااااااا؟

خدا یا شکرت رویای کودکیم به حقیقت پیوست. الان دارم رویای کودکیمو زندگی میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووووو. اونا رودت بوده گلم. بعدم تکون بچه از ۲۸ هفته مهمه

نه عزیزم بارداری دومم هست 

کاملا تفاوت حرکت روده و بچه رو می فهمم بچه قشنگ ضربه میزنه روده گازه توش می پیچه

2731

والا اکثر پزشک ها اعتقاد دارن نهایت هفته ۱۸ زودتر امکان نداره

حرکات روده هست که مادر فکر میکنه بچه اس

الان اندازه جنین رو در ۱۳ هفته سرچ کن بعد ببین امکان داره حسش کنی ؟

غیر از اون حتی بعد از ۲۰ هفته که نرمال حس کردن تکون بچه هست  ممکنه یه روز حس بشه یه روز نه

۱۲ هفته که خیلی زود بوده برا حرکت

از ۱۶ هفتگی تکون بچه حس میشه 

از ۲۸ هفتگی تکون بچه مهم میشه 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2738
وا.کی گفته همچین چیزی من دخترم از دوازده ۱۳ هفتی سر میخورد اینور اونور از ۱۷ هفته هم قشنگ تکون میخور ...

نگفتم تکون نمیخوره ها گفتم از ۲۸ به بعد مهمه اگه تگون نخورد باید پیگیر بشی

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.

حرکت بچه از هفته 17 حس میشه من بارداری اولم از هفته هفدهم حس کردم این بچمم قشنگت از هفته 12 تکونشو حس کدم البته تکون هفته 12 با هفته های بالا کاملا متفاوته چون بچه کوچولوعه ولی خدایی تفاوت حرکت بچه با دلپیچه و روده کاملا واضحه

حرکت بچه از هفته 17 حس میشه من بارداری اولم از هفته هفدهم حس کردم این بچمم قشنگت از هفته 12 تکونشو ح ...

خب حالا که تکوناشو حس میکنی ی چیز شیرین بخور بعد ب طرف چپت دراز بکش تا تکون بخوره

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
2706