2737
2734

سلام  یه سوال داشتم  تو ریسک بالا  احتمال داره  جواب آمینوسنتز اشتباه باشه ؟مثلا  مشکل داشته باشه  جنین جواب مثبت بیاد یا برعکس؟

سعی نکن متفاوت باشی، همیشه فقط سعی کن خوب باشی. این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زن داداش من سونوی اول جنین های ریسک بود سونوی دومم همینطور امونیوسنتز سالم بود در نهایت جنین iugrشد و سقط شد😢چون دکترشم بیخیال بود مقداری...البته دوماه بعد باردار شد و پسرش الان ۲۰ ماهشه خدارروشکر سلامت کامل

اگه امونیوسنتز هم سالم باشه احتمال iugr هست یعنی رشد کند جنین داخل شکم مادر 

البته دکترتون خوب باشه میتونه داروهایی بده جلوی iugr  رو بگیره

البته با توکل به خداوند

خدای مهربونم دوستت دارم
زن داداش من سونوی اول جنین های ریسک بود سونوی دومم همینطور امونیوسنتز سالم بود در نهایت جنین iugrشد ...

یعنی  آمینو سنتز باعث  سقط شد؟

سعی نکن متفاوت باشی، همیشه فقط سعی کن خوب باشی. این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست
2740
اگه تو امینوسنتز جنین مشکل دار تشخیص داده بشه فقط ۴ درصد احتمال داره که واقعا مشکل داشته باشه

۴ درصد؟؟

وای خدا نکنه ۲۷ قراره من جواب بگیرم ایشالله منفی باشه🥺

ایشالله  عزیرم  چند هفته  دقیقا  آزمایش دادین  و کدوم مرکز  دکترتون  کی بود؟  جواب تا هفته ۱۸ میدن؟

نمیدونم‌ 😭 من آنومالی دادم . مشکل داره فقط امیدم به اینه اشتباهع

ان شالله  سلامت  باشه

آنومالی  همون  غربالگری اول ؟  ریسکتون  چند بود؟ سونو  چطور بود؟

ایشالله  عزیرم  چند هفته  دقیقا  آزمایش دادین  و کدوم مرکز  دکترتون &n ...

دقیقا ۱۵ هفته و شش روزم بود نمونه گیری کرد دکترم و ما تهران نیستیم و شهرستانیم 

جوابش گفتن ده روز دیگه زنگ بزن ولی بعضی از خانما اینجا گفتن تا یه هفته هم جواب میاد اونا کلا اینجوری میگن 

جواب اصلی هم ۱۴ اسفند 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
ایشالله  عزیرم  چند هفته  دقیقا  آزمایش دادین  و کدوم مرکز  دکترتون &n ...

ریسکتون  چند بود و سونو چطور بود؟

زن داداش من سونوی اول جنین های ریسک بود سونوی دومم همینطور امونیوسنتز سالم بود در نهایت جنین iugrشد ...

این احتمال ربطی به امینو نداره و برای خیلیا پیش میاد

بارداری و دردسراش

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
دقیقا ۱۵ هفته و شش روزم بود نمونه گیری کرد دکترم و ما تهران نیستیم و شهرستانیم  جوابش گفتن ده ...

ایشالله  به سلامتی  عزیزم  ریسکتون چند بود آمینوشدین؟

2706