2733
2734
سلام

دنبال خونه برای خرید سمت دانشگاه علم وفرهنگ میگردیم برای یکی از اشناها

دانشگاه باید سمت اشرفی اصفهانی باشه ما سمت صادقیه و جنت اباد هم آپاراتما نپیدا کنیم خوبه
میشه اگر سراغ دارید معرفی کنید

یا اگر بنگاه خوب میشناسیدمعرفی کنید شاید تا چندهفته دیگه بیایم تهران دنبال خونه
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
سلام

ا
آره فکر کنم اونجاهم نزدیک باشه

چون خاله ام اون قسمته تادانشگاه گفته نزدیکه

میشه بگی قیمتها چه جوریه

چون ما بایداینجا خونه مون روبفروشیم تااونجا بخریم
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تو گوگل سرچ کردم داشنگاه رو دقیقا نزدیک اتوبان همت زده
2731
عزیزم خونه مال خالمه نوسازه
93 متر
خوش نقشه و شیک
فول امکانات
قیمت منطقه حدودا متری 5600 ست که ایشون چون نیاز به پولش داره 5350 گذاشتن که پای معاله هم تخفیف داره
اگر خواستید عکساشو بگو برات ایمیل کنم

اینم ایمیل من
lotfighazaleh@yahoo.com
Klik hier voor meer gratis plaatjes

*** تـــــو هــــــمـــــــانـــــــی کـــــه مـــــی انـــــــدیـــــشــــــی***

Klik hier voor meer gratis plaatjes
تهران-بلوار اشرفی اصفهانی نرسیده به بزرگراه شهید همت-خیابان شهید عربشاهی (پارک)-خیابان بهار

نزدیک این آدرس
2738
ما که از تهران هیچی نمیدونیم

حالاتا چند روز دیگه معلوم میشه باید چه کنیم
شبت بخیر

به امید اول سلامتی بعدش پولداری

2706