2752
2734

اونايى كه برا رفلاكسن، ha, پپتى، يا تو معموليا، كدوم به بچه بيشترين وزنو ميده؟

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کولیک ک همه دارن شربت پدی لاک بهش بده واسه دل درد بچه 

واقعا همه دارن اخه من ندیدم توی اطرافیان

ایران نیستم این شربت ایرانیه، اما مشابهش هست بایوگایا ننیدونم بخرم یا نه میترسم ضرر داشته باشه

Silenc says a lot more than you think 🤍
عزیزم بچتون چندوقتشه رفلاکس داره ؟ داروی خاصی میدید؟ بچم ۵۰ روزشه هم رفلاکس داره هم کولیک داغون شدی ...

٣ماهشه هم رفلاكس دارههم كوليك ديگه خسته شدم راه چاره چيه نميدونم همه دكترا شير رژيمى پيشنهاد ميدن ولى من ندادم، يكبار يه دكتر ببلاك آر داد دادم خورد از نفخ و دلدرد داشت ميمرد، من بهش سيميلاك گلد ميدم چون به وزنگيريش حساسم، ولى ديگه امانمو بريده

٣ماهشه هم رفلاكس دارههم كوليك ديگه خسته شدم راه چاره چيه نميدونم همه دكترا شير رژيمى پيشنهاد ميدن ول ...

اخی الهی پس چی میگن که سه ماهگی بچه خوب میشه؟ من امیدم به سه ماهگیش بود😕

نمیشه از داروخونه بپرسید برای شیرخشکی که بچه نفخ نکنه،البته فکر کنم خیلی بستگی به بچه داره 

٣ماهشه هم رفلاكس دارههم كوليك ديگه خسته شدم راه چاره چيه نميدونم همه دكترا شير رژيمى پيشنهاد ميدن ول ...

نمیدونم بدی یا ن ولی من حدود ی قاشق عرق نعنا رو با ی قاشق آب گرم قاطی میکردم بهش میدادم زود خوب میشید 

ديروز دكتر گفت گلدن گات بده شير بز هست ،من چون سيميلاك خارجى ٨٠٠گرميشو ٥٠٠ميگيرم يك هفته ميخوره ولى گلدن گان ٤٠٠ گرميش ٥٠٠ هست ٣روزه تموم ميكنم شوهرم گفت ديگه اونو نميتونم برسونم حالا موندم چى بدم بهش هم خوبش كنه هم وزنگيريش مثل سيميلاك  خارجى خوب باشه،

واقعا همه دارن اخه من ندیدم توی اطرافیان ایران نیستم این شربت ایرانیه، اما مشابهش هست بایوگایا ننید ...

اونجا شير خشك كدوم مارك بيشتر ميدن به بچه؟

اونجا شير خشك كدوم مارك بيشتر ميدن به بچه؟

عزیزم من سینه خودم رو میدم اما یبار از ماما پرسیدم گفت نان اگه اشتباه نکنم

چندروز اول بیمارستان بهم شیرخشک مایع میدادن که بدم شیر نداشتم اونم دیگه مارک های خودشون بود 

2706