2737
2739
عنوان

برام سواله .....

475 بازدید | 31 پست
شما لباس های استفاده شدتون رو چی کار.می کنید؟
من یه خانمی رو می شناسم که برای خانواده های بی بضاعت لباس جمع می کنه.
اون هایی که در حد نو باشه می دم به اون خانم.
اون هایی هم که استفاده شدست میزارم سر کوچه 5 دقیقه نشده می برن.
انگیزه اینهایی که لباس های کهنه شون رو می زارن برای فروش چیه؟
واقعا نیاز دارن؟
خوب یک کم دلتون رو بزرگ کنید بدید به یه نیازمند مطمین باشید خدا100 براررش رو بهتون میده.
نمیخواد لباس کهنه هاشون رو بدن به بی بضاعت کاش فقر نفرشون با نشون دادن خونه های انچنانی و .......................................
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شرم آوره که قاب دستمال مادر بزرگشونو میذارن براى فروش
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738
من لباسهایی رو که استفاده نمیکنم حالا چه نو چه کهنه میدم به کارگرم و میگم هر کار میخوای بکن یا بده به کسی اون میگه خودم برمیدارم ولی من دلم نمیاد بهش بگم واسه خودته! نمیدونم بعضیها چطوری چند بار پوشیدشونو میارن میزارن که بفروشن
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
والله من که انقدر از وسایلم استفاده میکنم( چه لباس و چه وسایل خونه) تا کامل از بین میره، در حدی که گدا هم ورش نداره و بعد میندازمش دور.
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
کوکی توام خیلی کارت بده که ببعیت رو میاری تو سایت
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2706