2726
عنوان

هزینه عمل لاپاراسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 76291 بازدید | 39 پست
من برای تخمدان پلی کیستیک انجام دادم و کوتر تخمدان انجام دادم. این مرکز که بیای بهتون خونه با شبی حد ...

وای اذر جان، خدا رو شکر که با شما آشنا شدم

میشه برای اینکه مادر بشم یه صلوات بفرستین؟ ممنونم
وای اذر جان، خدا رو شکر که با شما آشنا شدم

انشالله که مامان بشی و منم همینطور به هر حال آدم هر چه زودتر مشکلاتشو حل کنه بهتره و بدنش برای بارداری زودتر آماده میشه منم همینکارو کردم امروزم روز 35 پریوده بعد لاپاراسکوپی این ماه اگه مامان نشم دکتر حالا آمپول هم شروع میکنه. پس زود اقدام کن و زمانتو از دست نده  

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که مامان بشی و منم همینطور به هر حال آدم هر چه زودتر مشکلاتشو حل کنه بهتره و بدنش برای باردا ...

من اخرین تیر رو هم بزنم (ناف برداری) این رو هم نتیجه نگرفتم میرم سراغ لاپارا و  آی وی اف

ان شاء الله همین ماه مامان بشی عزیزم

میشه برای اینکه مادر بشم یه صلوات بفرستین؟ ممنونم
2728
انشالله که مامان بشی و منم همینطور به هر حال آدم هر چه زودتر مشکلاتشو حل کنه بهتره و بدنش برای باردا ...

سلام آذر جان . انشالله به سلامتی شما مامان شدی؟ من اندومتریوزم و قم هستم. این مرکزی ک شما معرفی کردی ازش راضی بودی. اخه هزینش خیلی کم برات تموم شده

سلام آذر جان . انشالله به سلامتی شما مامان شدی؟ من اندومتریوزم و قم هستم. این مرکزی ک شما معرفی کردی ...

آره من خیلی راضی بودم هم عمل لاپارا رو برام خوب انجام داد و هم ماه بعد دارو داد و باردار شدم. انشالله نی نی فروردین به دنیا میاد یکی از دوستامم که سقط مکرر بود اونجا نتیجه گرفت و پسرش دو هفتست به دنیا لومده

سلام دوستان به من گفتن باید عمل لاپارا انجام بدم،تو کلینیک نوید گفتن هزینه عمل چهار تا شش میلیون میشه یعنی زیاد گفتن یا همینطوره هزینه عمل،لطفا راهنماییم کنید

سلام من به من تو کلینیک نوید گفتن هزینه عمل ۴تا۶میلیون میشه

مرکز ناباروزی صفاییه یزد زیر پانصد هزار تومان انجام میدن

سلام من مرکز نابارویه صفاییه یزد، خرداد 96 عمل لاپارا رو انجام دادم با 250 هزارتومان

سلام عزیزم.از عملت راضی بودی خانومی؟مشکلت چی بود؟من کیست آندومتریوز دارم.میخوام برم مرکز تولید مثل صفائیه یزد.

سلام عزیزم.از عملت راضی بودی خانومی؟مشکلت چی بود؟من کیست آندومتریوز دارم.میخوام برم مرکز تولید مثل ص ...

من پلی کیستیک بودم بله راضی بودم دکتراش خیلی خوبن و هزینه ها عالی . ماه بعد عمل باردار شدم.

2706