2410
2553
عنوان

هزینه عمل لاپاراسکوپی

76193 بازدید | 39 پست
سلام به همگی

از دوستانی که این عمل رو انجام دادن میخواستم بپرسم هزینه اش چقدر شده و اسم دکترشون چی بوده ؟؟؟؟؟ (مشکل من دو شاخ بودن رحم با زاویه 75 درجه و همینطور پیچیدن لوله سمت چپ)

ممنون میشم راهنمایی ام کنید
سلام دوستان من 2 بار سقط داشتم یکی در هفته 8یکی در هفته 13هر دو بار خیلی راحت باردار شدم و خیلی راحت هم سقط شد بدون کورتاز دکتر برام عکس نوشت انجام دادم گفت رحمت مشکلی نداشته ولی الان لوله های رحمت کاملا بسته شده باید لاپراسکپی انجام بده می خواستم بدونم کسی می دونه این عمل برای چیه برای باز کردن لوله ها یا تشخیص دلیل گرفتگی لوله ها؟؟؟؟؟؟؟ وایا بعد از این عمل حامله می شم یا باید iui بشم لطفا کمکم کنید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سلام من مرکز نابارویه صفاییه یزد، خرداد 96 عمل لاپارا رو انجام دادم با 250 هزارتومان

سلام عزیز جان

فقط ۲۵۰ هزارتومن؟؟؟ اصلا باورم نمیشه، تو اینترنت چنین مرکزی رو پیدا نکردم میشه شمارشو برام بفرستی؟

من هر دو لولم بستست باید لاپارسکوپی کنم

میشه برای اینکه مادر بشم یه صلوات بفرستین؟ ممنونم

سلام بله نصیرا خانوم. پژوهشکده علوم تولید مثل یزد (مرکز ناباروریه صفاییه). 03538247085 و 03538248122. سوال دیگه ای داشتی در خدمتم. عمل راحتی بود

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
سلام عزیز جان فقط ۲۵۰ هزارتومن؟؟؟ اصلا باورم نمیشه، تو اینترنت چنین مرکزی رو پیدا نکردم میشه شمارشو ...

سلام بله نصیرا خانوم. پژوهشکده علوم تولید مثل یزد (مرکز ناباروریه صفاییه). 03538247085 و 03538248122. سوال دیگه ای داشتی در خدمتم. عمل راحتی بود

سلام بله نصیرا خانوم. پژوهشکده علوم تولید مثل یزد (مرکز ناباروریه صفاییه). 03538247085 و 03538248122 ...

ممنون گلم

من رشت هستم هر دو لولم هم بستست،، اگه بخوام یزد انجام بدم چند بار باید رفت و امد کنم؟ همون دو بار کافیه؟ یه بار تعیین نوبت و یکبار عمل؟؟ شما هم برای بسته بودن لوله اقدام به لاپارسکوپی کردید؟

میشه برای اینکه مادر بشم یه صلوات بفرستین؟ ممنونم
ممنون گلم من رشت هستم هر دو لولم هم بستست،، اگه بخوام یزد انجام بدم چند بار باید رفت و امد کنم؟ همو ...

من برای تخمدان پلی کیستیک انجام دادم و کوتر تخمدان انجام دادم. این مرکز که بیای بهتون خونه با شبی حدود 50 تومان اجاره میدن. سعی کن روزی بیای که اول هفته باشه و 6 تا 8 صبح اونجا وقت بگیری با تمام جواب آزمایشاتت و شناسنامه و دفترچه بیمه و شوهرت و مثلا روز پاک شدن پریودت باشه (اولای سیکلت) که پاک شدی، کاری نداره. یک کار دیگه هم میتونی بکنی همون روز عصرش بری مطب دکتر رباب داور که از پزشکای همون مرکزه اگه دیدی کارت طول میکشه ( توی مرکز) بری مطب و بگی میخوام چسبندگیمو عمل کنم تو همون مرکز تا قیمتشم برام مناسب باشه و نامه بگیری و صبح سریع بری برای عمل. 

2706