2733
2739
عنوان

سیسمونییییییییی

996 بازدید | 34 پست
سلام بچه ها
من همه خریدامو کردم. فقط ساک نوزاد نگرفتم. بهار و جمهوری رو دیدم.
1- بنظرتون از همونجا بگیرم یا جای دیگه قیمت مناسب و مدلای خوشگل هست؟ اگر هست کجا؟ پاساژ مهتاش داره بنظرتون؟ می ارزه سمت بازار برم؟

2- چه مارکی خوبه برای کیف؟ اکی داگ رو میدونم خوبه. غیر از اون. گراکو و... خوبه؟اصلا مارک مهمه؟

مرسییییییییییییییییییییی
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
بعد یه قرنی تاپیک زدیماااااااااااااااااااااا
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. کالسکه و.. چه مارکیه؟
من مارک وسایلم گراکو بود ساکم را همون مارک گرفتم. الان ١ سال و چهار ماه گذشته هیچیش نشده. خودم دیگه خسته شدم ازش.
وقتی ارزش ها عوض میشوند ... عوضی ها با ارزش میشند.....
2731
ممنون المیرا جون. بازم به معرفت شما دوستم
مامان علیرضا جون پیرگاردین هست. کیف خودش هم بد نبود. اما مثلا خواستم یه چیز فوق العاده بگیرم که هنوز نگرفتم. الانم دیگه آخراشه. مجبورم یه چیزی بگیرم.

اکی داگ خوبه اما من اکثرا رنگای تیرشو دیدم.
2740
مامان علیرضا مکسی کجاها داره؟ مادرلند میدونم داره. ببخشید هی سوال میکنم. بنظرت مکسی بهتره یا اکی داگ؟
ممنون گلگون جون. فکر کنم برم با این اوصاف یا پارک ساعی یا بهار. اکی داگ یا مکسی بگیرم. کارترز هم بود. قیمتش ی کوچولو ارزونتر از اکی داگه. نمیدونم کیفیتش چطوره.

اره تاپیک دارم گلم اما خیلی قدیمیه! بعد از چند ماه تاپیک از خودم در کردم. خخخخخخخخخ
2706