2752
2734

سلام بچا بیاین از سوتی های خانوادمون در دوران نامزدی وخواستگاری بگیم و بخندیم....

من روز خواستگاریم بابام‌ با ی ذوقی رفته بود ی کت گرفته بود ک جلوی خانواده شوهرم مرتب باشه ولی دقیقا زمانی دسشوییش گرفت ک خانواده داماد از راه رسیدن وپدرم با تیپ جذابه شلوار مامان دوزش مارو سرافراز کرد   

شمام بگین....  

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سوتی بعدی این بود ک

برادر همسرم میخواست مثلامنو همسرمو ارشاد کنه  

یهوبرگشت‌رو ب من واقا داماد گفت شماخودتون باید باهم تفاهم داشته باشین.....

مثلا الان‌ ب فرض منو حامد(اقاداماد)زنو شوهریم.....خودمون باید باهم کناربیایم.....این رسمورسومات زیاد مهم نیست

قیافه من  

قیافه داماد  

حضار  

منم روز عقدیه پامو انداخته بودم روپایه دیگم یه تکونی میدادم بیاوببین انگارسرکلاس درسم

من ی جوری پشت سرهم‌حرف میزدم ک اقاداماد بیچاره بیشتر شنونده بود....

وجلسه خواستگاری ب دوجلسه کشیده شد

واییییی😂😂😂😂😂😂

من هنوز عروس نشدم ولی یبار ک برام خاستگار اومده بود منم تو اشپزخونه بودم... اومدم بشینم کف اشپزخونه خشتک شلوارم زاااارتتت جر خورد صداشم انقد زیاد بود همه فهمیدن🤣خلاصه رفتن و دیگ بر نگشتن

2706