2733
2734
من کلاساشو رفتم،خیلی خیلی مفیدبود و کمک کرد که زایمان راحتی داشته باشم
ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻟﺬﺕ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮐﺎﺭﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ: ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﯽ !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رها جان تعطیل کردی اینجا برات میزارم خیلی فکر کردم معلومه خودت خیلی خانوم و معقولی کار نسنجیده نمیکنی بنظرم همون اولش مامانت باید طوفان به پا میکرد باید قاطع تر برخورد میکردین. هر چی بگذره انگار واکسینه شده باشن مقاوم تر میشن البته درکت میکنم مثلا اگه الان به برادرش بگی ممکنه بیاد بابات رو مجبور کنه خواهرش رو عقد کنه. والله دعا میکنم یه چیزی مثل آب یخ بریزه سر این دو تا عشق و عاشقی یادشون بره زنه معلومه واقعا خل و بی تجربه اس کاش یه نرم افزاری بود بصورت مجازی با بابات میرفت زیر یه سقف اونوقت میفهمید دنیا دست کیه تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه کاری کن بابات خونه رو به اسم مادرت کنه و آگاهی بابات رو ببر بالا. شده مشاوره تلفنی بگیر. بابات گفتی تحصیل کرده است. چند تا مقاله بخونه که چرا تو این سن عاشق میشیم و .../ آگاهیش بره بالا رفتارش عوض میشه شما موقع صحبت با پدرت در جایگاه والد قرار نگیر که اون نره تو کودکش. اینا رو مشاور بهت آموزش میده کاش قبل از اینکه دوباره بری باهاش صحبت کنی از یه مشاور کمک بگیری دکتر نزهت فرنودی تلفنی هم مشاوره میده خیلی مشاورهای دیگه هم هستن/ الان هزینه کنی بهتره تا بعدا کلی گرفتار تر بشین