2737
2739
عنوان

موسسه زبان تو دزفول میشناسین؟؟

3191 بازدید | 17 پست

آدرس و شمارتلفن میدن 

راضی بودین ؟

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آنلاین نیست اونجا؟ من آنلاین میرم

نمی دونم میخوام بپرسم همون آنلاین دارن یا حضوریه

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2731
 آنلاین نیست اونجا؟ من آنلاین میرم

عزیزم شما که میخونی میگم من مثلا میهوام برا آیتلس بخونم اما امتحانشو نمیخوام بدم میشه؟

عزیزم شما که میخونی میگم من مثلا میهوام برا آیتلس بخونم اما امتحانشو نمیخوام بدم میشه؟

اره عزیزم چرا نشه.منم دارم واسه آیلتس میرم کلاس. البته من میخوام امتحان بدم

پارسال از صفر شروع کردم اول حضوری بعد آنلاین.یه مدت هرروز آنلاین داشتیم خیلی اون ماه پیشرفت خوبی داشتم

چه سطحی هستی شما؟

اره عزیزم چرا نشه.منم دارم واسه آیلتس میرم کلاس. البته من میخوام امتحان بدم پارسال از صفر شروع کردم ...

نه رفتم هنوز ببینم چه طوریاس ولی دیگه مثل همه دبیرستانو گذروندم میخوام‌ جدی ادامه بدم

اره عزیزم چرا نشه.منم دارم واسه آیلتس میرم کلاس. البته من میخوام امتحان بدم پارسال از صفر شروع کردم ...

بعدش ببخشید کلاس آنلاینش چه طوره مثلا اخه دو تا بچه گوچیک دارم زیاد فر۰صت نمیکنم

2740
بعدش ببخشید کلاس آنلاینش چه طوره مثلا اخه دو تا بچه گوچیک دارم زیاد فر۰صت نمیکنم

دوره ی ما عزیزم با کلاس زبانا فرق داشت. استاد ما یه دوره گذاشته بود که روزی یه ساعت کلاس داشتیم.اینکه طولانی مدت پای سیستم نبودیم ولی هرروز بود خب خوب بود.مدام تکرار میشد پیشرفتمون خوب بود. اگه وقت داشته باشید شماهم خوبه به نظرم

دوره ی ما عزیزم با کلاس زبانا فرق داشت. استاد ما یه دوره گذاشته بود که روزی یه ساعت کلاس داشتیم.اینک ...

اها ممنون عزیزم 😘

چرا کانون زبان نمیری؟

بنظرم از موسسه های آزاد بهتره!

زبانکده تک بین بقیه مطرح تره ولی بازم کانون زبان بهتره.

کانون رو که میدونم آنلاین میخونن چون پسرای خودمم میرن ولی درباره بقیه جاها اطلاع ندارم

چرا کانون زبان نمیری؟ بنظرم از موسسه های آزاد بهتره! زبانکده تک بین بقیه مطرح تره ولی بازم کانون ز ...

نمیددنم کانون یا زبان یه جا خوب میخوام 

2706