2733
2739
سلام دوستای عزیزم ما تو یه خونه کوچیک زندگی میکنیم که پذیراییش 16 متره با چیدن مبلامون هم کمتر از 12 متر جا داریم یه خواب هم داریم که 12 متره و با تختو کمدهایی که توشه فقط 2*2 وسطش جا داریم تو یه شهرستان دور هم زندگی میکنیم که هر کی بیاد مجبوره شب بمونه حالا من با این اوصاف چه جوری 21 نفررو جا بدم؟
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
اینم بگم من به مامانم میگم همه مهمونا رو یه جا نیار خونمون جا نداریم آبرو ریزی میشه ولی مامانم میگه بابا خودمونی هستیم یه جورایی سر میکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرم اصلا به خاطر مهمون دکوراسیون خونتونو به هم نریزید،شبم موقع خواب خودتون جای همیشگی بخوابید نه جای سخت تر تا مهمونا به خودشون بیان
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه
2740
نارتا جون 21 نفر که نمیدونن جام اینقدر کوچیکه فقط مامانم خونمونو دیده چون بعد عروسی کسی به غیر از مامانم و خواهرم اینا و خواهر شوهرم اینا کسی نیومده خونمون
مهمونا دو تا خاله هام هستن با خانواده مادر بزرگم با داییم و زن داییم خود مامانم اینا و خواهرم با خانواده
منم میگم بخدا دلم میخواد همه دور هم باشیم ولی جای سفره انداختن هم واسه 21 نفر ندارم چه برسه به جای خواب
2706