2733
2734
امروز یه تار مود سفید توی سر دختر دو ساله ام دیدم
هر روز ساناستول میخوره غذاش هم بد نیست گاهی کم میخوره اما بد غذا نیست
از چیه یعنی ؟
شماها تجربه اش رو داشتید ؟
گریه ام گرفته .....................
Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید ارثی باشه کسی رو ندارین که سنش کم باشه ولی موی سفید داشته باشه من که خودم اینجوری بودم با اینکه الان 26 سالمه ولی نصف موهام سفیده
همسری عاشقتم ها ولی بعضی وقتا از دستت میخوام خودمو بندازم رو ریل قطار تا قطار از روم رد بشه
شراره جون نترس

برادرزاده منم 2 سال و نیم سن داره و یه تا موى سفید توى موهاش بود زن داداشم بردش دکتر کفت ارثیه وهیج مشکلى نداره
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
2738
شراره جان غصه نخور من بچه بودم یک دسته کوچیک موی سفید مثل خال جلو سرم داشتم بزرگ میشه از بین میره اینا چیزی نیس الانم 31 سالمه موسفید 2یا 3تا دارم هیچی نیس بابا !همهبچه ها دارن یعنی بیشترشون
پسر منم سه سالشه و سه چهارتا سفید داره . اما تو بقیه بچه های خونواده و فامیل تا حالا موی سفید ندیدم. شراره جون اگه دکتر رفتی به منم بگو چی گفته.
راستش منم دو سه ماهه این موهارو دیدم اما فرصت نکردم ببرمش دکتر
2706