2733
2734
عنوان

سایه درون

414 بازدید | 12 پست

خانما میخواستم راجب یه موضوعی صحبت کنم که شاید به درد شما هم تو زندگیتون بخوره سایه درون چیه؟ سایه خصوصیتی هست که ما وقتی توی دیگران میبینیم و خیلی ازش عصبانی میشیم اما فکر میکنیم خودمون اون خصوصیت رو نداریم که تا وقتی اون سایه رو نبینیم ادمهای با اون شخصیتی که ما بدمون میاد بیشتر سمت ما میان مثلا تا حالا دقت کردین چرا همش ادمهای عصبانی، روانی، موذی، یا خیانت کار فقط تکرار میشن؟ قضیه اش همینه برای درک بهتر موضوع میتونید کتاب نیمه تاریک وجودو بخونین

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا بهتر با خصوصیات بدی که از همه پنهانمیکنیم روبرو بشیم

ببینید گاهی اون سایه انقدر ته ناخوداگاه ماست که حتی خودمونم نمیبینمش و فکر میکنیم نداریمش اما وقتی یکی اون خصوصیتو دارم به شدت عصبی میشیم و این یعنی اون سایه تو وجود ماهم هست

2731
من کتابه نیمه ی تاریکه وجود و دارم ولی از کتابش بدم اومد نمیدونم چرا نخوندم

نخوندین چطور بدتون اومد؟ به نظرم بخونید خیلی مفهومی و به دردتون میخوره

اخه من ندارم اینارو پس چراا میبینم اینارو

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
اخه من ندارم اینارو پس چراا میبینم اینارو

خب چون ته ناخوداگاهته باید انقدر کندو کاو کنی تا ببینیشون وگرنه همیشه همین روند تکرار میشه یه مثال میزنم که بهتر درک کنیدمثلا خانمی شکایت داره که چرا اکثر رابطه هاش بهش خیانت میکنن و خودش که خیانت کار نیست اما این خیانت میتونه به خودش و خواسته هاش باشه یا میتونه مثلا یه موقعی فکر میکرده که کیس بهتری واسش هست و اینارو وقتی ببینه دیگه سایه نیست و میاد تو خوداگاه 

باید ببینیشون که این منم که شاید خیانت کار. دزد. مارموز. وراج. یا هرچیزی که خیلی از اون شخصیت حرصمون میگیره باشم، این باعث میشه از سایه دربیاد

باید ببینیشون که این منم که شاید خیانت کار. دزد. مارموز. وراج. یا هرچیزی که خیلی از اون شخصیت حرصمون ...

سلام موضوع تاپیکت برام جالب بود و دوست دارم بیشتر در موردش بدونم یعنی من که دوستمون حسودی میکنه یعنی خودم حسودم یا خاستگار معتاد بیاد پشت سر هم برایه دختر یعنی خودش جذب میکنه یا نه اگ مایل بودید لطفا جواب بدی ممنون 

سلام موضوع تاپیکت برام جالب بود و دوست دارم بیشتر در موردش بدونم یعنی من که دوستمون حسودی میکنه یعنی ...

اره عزیزم ما وقتی یه سری ادم تکراری هی میان سمتمون حالا چه خواستگار چه همکار چه هر ارتباطییییی که بگی این از ناخوداگاه ادمه ناخوداگاه انسان یه دنیای عظیم که اکثر ادمها نمیبیننش و فقط تو دنیای بیرون نمود پیدا میکنه بهت پیشنهاد میکنم دوره های سوده هرویو بخری اون تخصصی رو این چیزا کار میکنه خودمم هنوز دارم رو دوره هاس کار میکنم دوره هاش جوریه که مقطعی نیست همیشه و همیشه میتونی گوشش بدی و نتیجه بگیری