2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوسش ندارم خیلی کوچیکه بنت الهدی وسینا چرانمیری خانوم گل اونا بهترینای مشهدن
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2728
ببین وسای برا بچه باید بردارم دخترمو بنتالههدی سز شدم هیچی نبردم ساک وقنداق و لباس خودشون دادن میخاستم بدونم پاستور هم اینجوریه آیا
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
زن داداشم میگفت خیلی راضی بود. فقط ازسونوگرافی طبقه پایینش ناراحت بود.جنسیت رواشتباه گفته بودبهش.ولی رسیدگی بیمارستان خوب بوده.بعداززایمانش راحت راحت بود
خعلی خوشحالم.همین
2738
واقعا؟من فکرمیکردم بیمارستانای خصوصی قیمتاشون باهم یکیه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
نه گمون نمیکنم تاجایی که من میدونم خصوصیه
محیا جان ما گرفتیم خوب بود تو پاساژ خورشیدشو رفتیم شوهرم دو تا شلوار کتون گرفت 85 بود گفت لباس بچه گانه تو شعبه مدرس داره به نظر من حتما بگیر
ماندن به پای کسی که دوستش داری...... قشنگ ترین اسارت زندگی است......
2706