2737
2734
عنوان

کسایی که این ماه لتروزول خوردن یا با لتروزول باردار شدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 458962 بازدید | 993 پست
سلام به همه من۵ماهه که شروع به اقدام واسه بارداری داشتم اول مدروکسی پروژسترون دکتر بهم داد حالا هم لتروزول اما بازم جواب ازمایشم منفیه!!! میشه زود رفتم ازمایش دادم و واسه همینم منفیه اخه۴روز مونده تا پریودیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. ماهرخ جان ایشالا که بارداری اگر هم نبودی نا امید نشو گاهی لتروزول به تنهایی کافی نیست نیاز به آمپول هم داره. البته تحت نظر پزشک و با توجه به مشکلت و داروهای تحریک تخمک گذاری اغلب ماه اول جواب نمیدن پس ناامید نشو
2728
سلام
چرا اما هنو بی بی چک منفیهو منم هنوز پریود نشدم
اگه مثل همیشه بود دوروز بعد از نخوردن مدروکسی پریود میشدم یعنی نهایتا شنبه ولی هنو خبری نی.از بس ازمایش خون دادم خسته شدم و میترسم برم.امید با خدا(الهی رضا برضاک)
2738

من ماه اول اقدام هستم بدلیل pco از روز سوم پریود روزی 2 عدد قرص لتروزول به فاصله 12 ساعت خوردم. امروز روز 10 پریودمه و فردا میخوام برم سونوگرافی برای تعیین تخمک گذاری. خودمم تقریبا 3ماهی میشه برای کم کردن وزنم متفورمین روزی 2 عدد میخورم. روز چندم پریود باید نزدیکی داشته باشم؟ دوس دارم جنسیت بچم پسر باشه احتمال پسرزایی با این قرص هست؟

من ماه اول اقدام هستم بدلیل pco از روز سوم پریود روزی 2 عدد قرص لتروزول به فاصله 12 ساعت خوردم. امروز روز 10 پریودمه و فردا میخوام برم سونوگرافی برای تعیین تخمک گذاری. خودمم تقریبا 3ماهی میشه برای کم کردن وزنم متفورمین روزی 2 عدد میخورم. روز چندم پریود باید نزدیکی داشته باشم؟ دوس دارم جنسیت بچم پسر باشه احتمال پسرزایی با این قرص هست؟

برای من یه ورق ده تایی نوشت و الان سه روزه دارم میخورم ، از دل درد و درد شدید تخمدونام دارم میمیرم ، هر روز که میخورم دردم شروع میشه تا چند ساعت ، شماها درد ندارید ؟ از روز سوم پریودم شروع کردم الان سه روزه میخورم

خدا هست... پس غمی نیست

یه سوال داشتم از دوستان

بنده برای اولین بار میخوام اقدام کنم برای بارداری .برای معاینات اولیه رفتم پیش دکتر فورا قبل از هر آزمایشی برای اون ماه قرص لتروزول تجویز کرد،

به نظر شما لازمه بخورم یا حداقل یکبار رو همینجوری امتحان کنم ببینم باردار میشم یانه؟

2706