2733
2734
عنوان

کسایی که این ماه لتروزول خوردن یا با لتروزول باردار شدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 459260 بازدید | 993 پست
دوستان من تنبلی تخمدان دارم. اولین ماهیه که اقدام میکنم. دکتر بم قرص لتروزل داده. بنظرتون باتنبلی تخ ...

سلام ، شما باردار شدید ؟ 

با تنبلی تخمدان یکم دیرتر باردار میشید ولی مشکلی نداره ، ذخیره تخمدانتون چند بود ؟ آزمایش تیروئید دادید ؟

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بجه ها من چند ماهه اقدامم. این ماه دکتر برام لتروزول نوشت. روز ده سیکلم رفتم دو تا فولی ۱۸ و ۲۰ داشتم اما ضخامتم خیلی کم بود دکتر برام قرص استرادیول روزی سه تا نوشت. به نظرتون امیدی هست؟ هشت روزه دیگه موعد پریم هست

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
سلام خانما اگه يه شب فراموش كنم لتروزول رو چيكار كنم تو يه روز ٤ تا بخورم؟

از دکترت زنگ بزن بپرس؟ اما فک کنم باید با همون تعداد قبلی ادامه بدی

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
2728
سلام دوستان منم مثل بقیه میدونم ۹سال از تاریخ این تاپیک گذشته مینویسم برا بقیه ک مثل من میخونن من ما ...

سلام نا امید نشو عزیزم منم تنبلی داشتم بعد دوسال اقدام  با لتروزول باردار شدم برای همه منتظرا دعا میکنم میدونم واقعا سخته انتظار و از همه بدتر همراه نبودن شوهر منم شرایط شما رو داشتم خدا خیلی مهربونه بهش اعتماد کن هر وقت صلاحت باشه به موقش بهت میده توکل کن و امیدتو از دست نده 

من دردم رو به کسی نمیگم و اینجا نه شما منو میشناسین و نه من شما رو و با خیال راحت اینجا چت میکنم.من ...

انشالله تا الان باردار شده باشی اگه نشدی برو پیش دکتر رزاقی یا دکتر عارفی کارشون درمان سقط مکرره نگران نباش درمان داره عزیزم

بچه ها منم دیشب برای اولین بار اولین قرص لتروزول رو خوردم

دعا کنید برام 🤲🏻🙏🏻❤

من الان توی دلم نی نی دارم، یه تنبلی تخمدان هستم در خدمت شما، لطفا برای سلامت رسیدن نی نی دعا کنید🙏🏻 اگر شماام مشکل تنبلی تخمدان دارید بیاید تو این تاپیک: https://www.ninisite.com/discussion/topic/8543108/%d8%a8%da%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d9%86%d8%a8%d9%84%db%8c-%d8%aa%d8%ae%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%87%d9%85%d9%87-%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%b7%d9%81%d8%a7-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9%d9%88-%d9%be%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af-%d9%87%d9%85%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c-%da%a9%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7-%d8%a8%d8%a8%db%8c%d9%86?page=1
2738
سلام رهی جون صبح بخیر من ماه پیش روز 14 پری رفتم دکتر بهم گفت که اصلاً فولیکول خوب نداری و بهم متفور ...

سلام لتروزل برای چی هست

دکتر به من متفورمین روزی دوتا با کلومفین داده فعلا که خبری نیست سونو فولیکولم ۱۴ بود گفت تنبلی داری شوهرمم تحرکش ضعیفه 

سلام منم الان دوره دومه که دارم لتروزول میخورم بدون آمپول دعا کنید باردار شم البته شوهرمم مشکل مورفولوژی داره و حرکت اسپرمش کمه و کم تحرکی داره داره دارو مصرف میکنه 😔

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 
2706