2733
2734
عنوان

کیا تجریه پارگی کیسه اب داشتن

149 بازدید | 7 پست

من دوتا زایمان زودرس داشتم هردو بچه سالم طول سرویکس نرمال بدون عفونت و خونریزی اولی ۲۴ هفته دومی ۵۲ روز پیش ۱۴ هفته خیلی میترسم که نتونم مادر شم و همش فکرو خیال میکنم ..

اگه تجربه ای دارید ممنون میشم بهم بگید

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی هردو سر پارگی کیسه آب بود؟ حتما پرونده تو پیش چندتا پزشک خوب ببر ببین تشخیصشون چی هست و پیشگیر ...

اره میرم حتما فقط هحوز کشش اینو ندارم بدوم دنبال دوا دکتر ان شاا.. بعد عید میرم

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
یعنی 14 هفته پارگی داشتی؟

اره تو خاب پاره شده بودو نفهمیدم صب همسرم پاشد بره کار من حس کردم خیسم که تا پاشدم مثل اب روون کلی ازم اب رفت و بچم...😭😭

بیمارستان ختم بارداری داد

من داشتم. ولی سن بچه بیشتر بود. فکر کنم اگه دو بارداری ناموفق داشتی بهتره اول درمان کنی بعد باردار ش ...

بله خودمم دیگه روحم نمیکشه عذاب از دادن دوتا بچه داره نابودم میکنه😔😔