2733
2734

سلام مامانا

زایمان اولم پیش دکتر ترکستانی بود طبیعی بود بعد زایمان افتادم به خونریزی که دلیلشم نفهمیدم همسرم این دفعه اجازه نمیده برم پیشش

از قبل از بارداری میرم پیش دکتر نرجس نایب هاشمی خیلی دکتر خوبیه فقط میگن مایل به طبیعی نیست منم طبیعی میخوام و اینکه مطبش نزدیکه راحتم 

بین این دکترا موندم کیو انتخاب کنم

نایب هاشمی

لباف

موید محسنی

روغنی زاد

وجیهه مرصوصی رو هم انتخاب کرده بودم ولی میگن بیشتر مایل به سزارینه

ببخشید خیلی نوشتم🙈

من شهر دیگه ای هستم نمیدونم ولی خوش بحالت که بارداری

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تعریف دکتر لباف رو خیلی شنیدم

و ترجیحا دکتری رو انتخاب کن که اولویتش طبیعی باشه نه راحتی خودش چون سزارین برای دکتر ها راحت تره هم زمانش مشخصه و هم تایم خیلی کوتاهی میبره و در عوض پول بیشتری ازش بدست میارن ولی طبیعی اینطور نیست

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
البته عدد بتام خیلی پایینه دکتر گفت شنبه تکرار کن

ایشالا که نی نی خوشگلی تو راه داری🤩

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
من تعریف دکتر لباف رو خیلی شنیدم و ترجیحا دکتری رو انتخاب کن که اولویتش طبیعی باشه نه راحتی خودش چو ...

بله منم تعریفشو شنیدم

فقط ما شرقیم دکتر لباف غربه 

تو بارداری یه کم سخته

نمیدونم ارزششو داره یا نه

2738
بله منم تعریفشو شنیدم فقط ما شرقیم دکتر لباف غربه  تو بارداری یه کم سخته نمیدونم ارزششو داره ...

عزیزم اگر میخوای دکتر منم هست خیلی کارش خوبه و با تجربه و با مسیولیت و دلسوزه

مطبش شهرری ولی توی بیمارستان سیدالشهدا روزهای دوشنبه و چهارشنبه هست و درمانگاه بوعلی که سمت شرق هم میره ولی چه روزهایی رو نمیدونم

زایمانش هم تو سیدالشهدا و نجمیه انجام میده و از سال ۹۵ تحت نطرشونم و چندین نفر از دوستان و اشنایانم هم پیشش زایمان طبیعی و سزارین داشتن و خداروشکر راصی بودن و منن دوسال پیش طبیعی پیشش بودم و الانم پیش ایشون میرم

و الویتش طبیعیه 

اسمشون سیده مونا محمدی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم