2733
2734

سلام دوستان کسی اینجا هست که میکرو بیلدینگ انجام داده باشه؟؟ راضی هستین دوامش چقدره ؟؟

اگر آدم پشیمون بشه راحت برداشته میشه؟؟

من ۶ ماهه عمل لازک چشم انجام دادم ضرری برای چشم نداره؟

دخترمم یکسال و سه ماهشه ماشاالله بازیگوشه بنظرتون اذیت نمیکنه دستکاری نمیکنه؟؟

سر عمل چشمم که خیلی اذیتم کرد

تورو خدا اگه تجربه ای دارین کمکم کنید خواهش میکنم🙏🏻

چرا اینهمه برای خودت بزرگش کردی من راجب عملت نمیدونم ضرری داره یا نه ولی میکرو بلیدینگ اگه پیش ادم حرفه ای بری خیلی قشنگه

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینهمه برای خودت بزرگش کردی من راجب عملت نمیدونم ضرری داره یا نه ولی میکرو بلیدینگ اگه پیش ادم ح ...

الان میخام پیش دوستم انجام بدم ۳ سال ارایشگاه زده بنظرت حرفه نیستش

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...
2742

اگه از نظر پزشکتون ایراد نداره انجام بدین

ماندگاریش رنگ تیره پوست نرمال و خشک ۱.۵ سال پوست چرب یکسال

پاک شدنش اگه خوشتون نیومد چربش نکنین و دوش بگیرینو با سرم شستشو شستشوش بدین زخمهارو هم بکنین وقتی خشک شد

نهایت ۱ هفته تا ۱۵ روز زخمه بچه هم اذیت نمیکنه چون اصلا چیز عجیب غریبی نیس فقط نباید زخماش کنده بشه

چرا اینهمه برای خودت بزرگش کردی من راجب عملت نمیدونم ضرری داره یا نه ولی میکرو بلیدینگ اگه پیش ادم ح ...

آخه تصمیمم جدی بود که برم از وقتی دخترم بدنیا اومده یه آرایشگاه درست حسابی نرفتم دلم یه تغییر میخواد

ولی رفتم تاپیک های قبلی رو دیدم و نظرات رو خوندم بعضی ها التماس کردن که انجام ندین!

الان میخام پیش دوستم انجام بدم ۳ سال ارایشگاه زده بنظرت حرفه نیستش

کاراشو ببین تصمیم بگیر 

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍