2737
2739
عنوان

دوستان آشنا به شهر مشهد

440 بازدید | 12 پست
سلام دوستای خوبم اگر خدا بخواد ما امروز داریم می ریم مشهد مقدس بالاخره آقا ما رو هم طلبید. البته ما فقط دو شب اونجا هستیم و زیاد وقت ندارم. شنیدم لباس بچه اونجا ارزونه . کسی می دونه لباس بچه خوب و با کیفیت و با قیمت مناسب کجا می تونم پیدا کنم. در مورد چیزای دیگه هم اگه اطلاعاتی دارین ممنون می شم برام بزارین.راستی زعفران خوب فقط سحر خیزه؟
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
بازاراش اغلب همون اطرافه حرمه که اگه بری نگاه کنی می تونی چیزی که می خوای پیدا کنی زیاد دور نیست پیاده از حرم می شه راحت رفت جاهای با کلاسشم زیست خاور و ایناست که اگه بپرسی نشونت می دن
 BabyFetus Ticker

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی ستاره جان و هستی جان. هستی جان چون زیاد وقت ندارم می شه لطفاً راهنمائی کنی که از بین این بازارها کدوم از همه بهتر و به حرم نزدیک تره که همونو برم.
2731
به نظر من وقتت رو توی بازار هدر نده
برو حرم. حالا که آقا طلبیده
اون لباس و بازار با یه مقداری تفاوت توی شهر خودتون هم پیدا میشه

البته این پیشنهاد من بود.
زیست خاور
پروما
الماس شرق
واسه گشتن خوبه
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
مرسی گیلاسی جان راست می گی خیلی لطف کردی دوست خوبم . قربون آقا برم آخرین بار دو سال پیش رفته بودم همونجا هم فهمیدم حامله هستم. آناهیتا جان ممنون لطف کردی. فهینه جان سحر خیز تو مشهد چند تا نمایندگی داره تو تهران هم داره.
2740
خانمی از کجا میای
اگه جنس ارزون می خوای همون اطراف حرم به سمت چهارراه شهدا پاساژ زیاده
اگه شیک و واسه لباس بیرون می خوای برو پاساژ فردوسی طبقه پایین آدرسش خیابون خسروی نزدیکه به حرم البته به نسبت جاهای دیگه