2733
2734
عنوان

گاز رومیزی استیل یا شیشه ای

284 بازدید | 15 پست

دوستانی که تجربه استفاده از گاز رومیزی رو دارید لطفا بفرمایید استیل بهتره یا شیشه ای..از کدوم راضی هستید..قصدخرید دارم ولی بین استیل و شیشه ای موندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیشه ای خیلی شیکه 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731

من چهار سال و نیمه دارم برا من شیشه ای سفید

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  

من استیل دارم.مارک استیل البرز.از اون مدلا که شعله ماهی پز دارن.

موقع خرید هم کلی تحقیق کردم و دیدم بعضیا گفتن که گاز شیشه ایشون ترکیده و مجبور شدن دوباره هزینه کنن واسه گاز.درنتیجه من استیل خریدم.

اینکه دوستان گفتن شیشه ایی رد دستمال میمونه و ... استیل هم همینجوریه.درکل گاز چیزیه که یسره باید تمیزش کنی.

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
ازاین که بشکنه میترسم..مارک گازتون چیه

نه من نمیترسم مگه دیگ میخای بذاری!!!یانان مارک گاز من ایرانیع

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  

من چهار ساله شیشه ای دارم راضی ام قابلمه ی سنگین هم گذاشتم فقط تمیز کردنش سخته😐

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟