2733
2734
سلام به همه دو هفته پیش شوهرم عمل واریکوسل کرد
همسرم ... بهترینه ... عشقمه ... نفسمه ...
باوجود اینکه قبلش یه ژلوفن و دوتا هیوسین خوردم ولی بازم درد داشت ازدرد پریودی هم شدید تر بود رادیولوژ گفت لوله ها بازن و لی باید جواب و ببری دکتر نشون بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی انشالله میگیره منم دو ماه بعد عکس باردار شدم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
2740
پریا جان من سر درنمیارم ولی ایشالا ماه بعد بارداری.دوستم بعد یه سال اقدام بی نتیجه یه ماه بعد عکس رنگی باردار شد
توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!
ممنون آویسا جان ایشالا آخه دکتره رادیولوژه گفت بازه لوله ها ولی برای چکاب بیشتر سونو hysterosalpingography انجام بدم یعنی چی این سونو ؟
منم شوهرم واریکسل داره قرار بود عمل بشه ک من باردار شدم البته ی سه ماه دارو درمانی کرد و از 18میلیون شد32
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
هیستروسالپینگرافی همون عکس رنگیه ک انجام دادی دیگه سنو دیگه نداره
عکس رنگی تو تهران کاره عالیه شیوعی خوبه ک 150 تومنه تو نی نی سایتم خیلیا پیشه عالیه رفتن فقط سگ اخلاقه
2706