2410
2553
دوستان عزیز من خودم فقط به مرکز دکتر دبیر اشرافی ( سهروردی شمالی ) مراجعه کردم چون تعریفشو خیلی شنیده بودم ..اما نتیجه نگرفتم حالا بعضیا بهم مرکز یزد رو پیشنهاد دادن ...نمیدونم واسه ادامه درمان همون مرکز قبلی برم یا اینکه برم یزد ؟؟؟؟؟؟
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
سلام من جدید با این سایت آشنا شدم
کسی می دونه بهترین دکتر مشهد در مورد ناباروری کیه؟
من می دونم که مشگل داریم و بچه دار نمی شیم ولی تا حالا پیگیری نکردم ببینم چرا 5 ساله ازدواج کردم
البته با چند بار آزمایش معمولی متوجه شدم همسرم مشگل داره در واقع واریکوسل داره
الان نمی دونم چی کار کنم از کجا شروع کنم با کی مشورت کنم
یاسپینا جان خواهشاً وقت و هزینتو بیخود واسه آی یو ای هدر نده. شک نکن. درست پست پایین خودت یعنی بتی جون تایید حرفامه. منم شوشوم وریکوسل نوع یک یعنی خفیف داره. یکی از فامیلامون متخصص زنانه.گفت برو سر اصل مطلب.منم رفتم میکرو تو ابن سینا کردم.باردارم شدم.البته بعد دوماه سقط کردم ولی پیشنهاد میدم اینکارو نکنین. بتی جون شما بجای 6 بار ای یو ای میتونستی دقیقا دوبار ای وی اف یا میکرو کنی.البته اگه شوشو مشکل داره میکرو باید بشی....خیلی از دکترا پولپرستن و نمیشه به حرفشون اعتمادید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نیلا جون
خوبی؟
چه خبر؟
پری شدی؟
کی می ری ابن سینا؟

من پری شدم و چون اندومتریوز هستم دردهای وحشتناکی داشتم.
روز دوم پری هم آزمایش دادم
بعد جوابشون که اومد می خوام ببرم ابن سینا
قربونت
بوس
2456
سلام
بچه ابن سینا وقتهاش چه جوری هست زود وقت میده؟
چون دکتر به شوهرم گفت تا 3 ماه دارو بخوره اگه نشد بعد عمل میکرو
میخواستم ببینم که اگه دیر وقت میده از الان وقتمو بگیرم
در ضمن مرکز درمانی دکتر اشرافی چطوره؟
برای درمان دوباره میخوام برم مرکز دبیر ااشرافی......نظر شما چیه؟ پاکروش یا بزرگ علوی بهترن؟

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
2714
سلام خانومها ،من دکتر افلاطونیان رو بهتون پیشنهاد میکنم که تو یزد ،اما یک سالی هست که ماهی یکی دو بار تهران هم میاد
شهرک غرب بیمارستان لاله -بخش ای وی اف 88563006
من خودم هم بیمار ایشون هستم قرار ماه اینده ای وی اف بشم خیلی دکتر خوبی البته ایشون پروفسور هستن خیلی هارو دیدم نتیجه گرفتن
لیلا جون شوهر من پیش سعید صاحب کشاف واریکوسلشو عمل کرد تو بیمارستان آتیه، ما راضی بودیم، البته متاسفانه بعد از عمل نتیجه ای حاصل نشد، اسپرماش خیلی کمه، البته داروهای گیاهی هم تاثیر مثبتی داره، یک داوریی از عطاری گرفتم به اسم چهل قلم (از میدون انقلاب) بی تاثیر نبوده
راستش من خودمم مشکل دارم که میرم نوید، پیش حمید صاحب کشاف، شهریور هم یکبار ivf کردم که متاسفانه منفی شد
بهرحال سعید صاحب کشاف دکتر بدی نیست ما راضی بودیم
بازهم تحقیق کن عزیزم
2706