2737
2739
عنوان

تولد همسر

333 بازدید | 18 پست
چند روز دیگه تولد همسرم هست دوست دارم سورپرایزش کنم ومسئله یه مقدار هم برام مهمه چون همسرم از نظر روحی یه مقدار ناراحت هست به خاطر بی مهری که از طرف خانواده اش دیده خلاصه اگر میشه خواهرای گلم پیشنهادهای خوبتون را بهم بدید
خداوندا پناهم باش .بهترین را نصیبم کن
کیک رو اگه می تونی خودت درست کن . کادو رو ببین چی نیاز داره یا مثلا خیلی دوست داره که داشته باشه اونو براش بگیر . شام خوشمزه ای رو که دوست داره بپز . اگه بچه ندارین و می تونی شام شاعرانه با شمع و گل و .... تدارک ببینی که چه بهتر
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یه ماه دیگه تولد همسرمه . می خوام واسش ساعت بگیرم البته چند تا داره ولی چون می دونم یه ساعت بند چرمی قهوه ای دوست داره داشته باشه اونو می خوام بگیرم
تولد همسرم چند روز پیش بود و نتونستم براش تولد بگیرم تصمیم دارم آخر هفته براش بیرون جشن بگیرم البته جشن خودمونی کوچیک با خانواده خودم توی یه باغ کنار رودخونه کیک و غذا را هم گفتم مامانم تهیه کنه با خرج خودم ولی میدونم حسابی سوپرایز میشه
2738
آهان یه سال هم واسش یه شلوار کتون خوشگل خریدم با یه تیشرت که باهاش ست بود ( البته یه شلوار بردم اندازه گرفتم ولی باز هم با فروشنده صحبت کردم که اگه کوچیک یا بزرگ شد قبول کنه که بریم عوض کنیم
من که هر دفعه لباس براش گرفتم دوباره یه سری رفتیم عوض کردیم .یا تو تنش جالب نبوده یا تنگ یا بهش نیمده /خلاصه کلی بعدش برنامه داشتیم ههههههههه
خداوندا پناهم باش .بهترین را نصیبم کن
2706