موضوع بحث

نسل جدید فیلتر شکن...ساکس پروکسی

1390/10/02 01:07 22
موضوع بحث: نسل جدید فیلتر شکن...ساکس پروکسی
دوستانی که تمایل به دریافت اکانت تست دارند از لینک زیر نرم افزار مربوطه را دانلود نموده و یوزرنیم و پسورد را از ای دی زیر درخواست کنید:

[email protected]

http://parsaspace.com/files/5598934884/ProxifierSetup.zip.html

پس از تست به مدت 24 ساعت برای تمدید اکانت خود میتوانید بعد از واریز مبلغ به شماره حسابی که در اختیار شما گذاشته میشود اکانت خود را تمدید کنید.

1 ماهه: 3000

2 ماهه: 5000

3 ماهه: 7000

نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست
من nod دارم و راضیم آیا ویژگی خاصی داره؟ممنون
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
ساکس همه ی ویژگی های مثبت وی پی ان را دارد، ولی برتریهای زیادی نسبت به آن دارد در ساکس امنیت شما تضمین میشود، ولی این تنها مزیت آن نیست. اگر از وی پی ان استفاده کرده باشید حتماً میدانید که سرعت اینترنت شما تا حدی افت میکند، ولی در ساکس این اتفاق نمی افتد و سرعت کانکشن با یا بدون ساکس یکی است و هیچ افت سرعتی نداریم این به این معناست که برای مثال اگر سرعت اینترنت شما 60 کیلوبایت در ثانیه است.با همین سرعت میتوانید سایت های مسدود شده را باز کنید و به هیچ عنوان افت سرعت حتی به اندازه 1 کیلوبایت در ثانیه نیز مشاهده نخواهید کرد یک ویژگی مثبت دیگر آن قعطی بسیار پایین آن است. این سرویس آنقدر قابل اعتماد است که احتمال قطعی آن بسیار پایین است. نکته ی مهم دیگر در مورد این پراکسی این است که پورتهایی که برای رد و بدل کردن اطلاعات از آنها استفاده میکند با وی پی ان متفاوت است و به علل فنی، امکان مسدود کردن این پورتها از طرف مخابرات به هیچ وجه ممکن نیست
ویانا جون اونروز من تونستم نصب کنم از رو همون آموزشا چرا حالا نمیتونم یعنی خنگ شدم به این زودی....
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
khanoomi lazem nist ke az aval nasb koni hamoono vasl shooo
نصب کردم ولی نمیتونه بره تو ف ب
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
fekr konam az oon moshkelay https dareh
There is a problem with this websites security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.
ina ro neveshteh
من که winrar ندارم چهههههه کنم حوصله دانلود وین رار هم ندارم :(
من یه exe میزارم واسه موج امید

یوزرنیمت رو ایمیل میکنم.

مژده جون بیا یاهو مسنجر برات توضیح میدم...
http://parsaspace.com/files/0248634884/ProxifierSetup.exe.html
دارم دانلود میکنم مسنجر نریا
آی دیت؟
mojde mage to hamun mijde nistii ke hafte pish 5 toman varqiz kardii?????

yani idimo nadariii?chetor email midadi?adressam oun bala neveshtam
همونم تو میل با هم چت کردیم بابا من که اندازه شماها از این چیزا بلد نیستم که گریههههههههههههههه
یکذره دیگه از دانلود مونده یعنی آی دی مسنجر منم همون مال میلم میشه
الانا دیگه تموم میشه
حالا داره اینستال میشه
برای من هم میل کردید؟ یوزر پاسورد میخواد؟؟؟
ارسال پاسخ و نظر شما
پربازدیدترین موضوعات امروز