2733
2739
عنوان

دوست جونا یه سوال؟

1275 بازدید | 14 پست
سلام بچه ها من روز دهم پریودم لک دیدم و از فردای اون روز تا به امروز حالت تهوع دارم هیچ دارویی هم مصرف نمیکنم که بگم از عوارض داروه الان ده ماهی میشه که برای بارداری اقدام کردم و از وقتی که اقدام کردم پریودام دوروزه شده و تمام آزمایشا و سونو و همه چیم خوبه به نظرتون این عحالت تهوع برای چی پیش اومده ؟
شیواجونی امیدوارم که باردارشده باشی عزیزم. ولی علائم بارداری به این زودی خودشو نشون نمیده. پس تا موعد پری صبر کن و آرامش خودتو حفظ کن و توکلت به خدا باشه هر چی به صلاحت باشه همون میشه.
خدایا شکرت.
مرسی کیمیا جون منم خودم نظرم همینه ولی گفتم شاید برای کسی همچین موردی اتفاق افتاده باشه چی بگم ولی مرسی از راهنماییت بابت آرامش دیگه بیخیالش شدم بالاخره میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشاله که تو هم زودتر مامان شی گلم عجله نکن با آرامش و بیخیالی همه چی درست میشه من که قبلا بعد از سکس پا بالا میگرفتم و پا نمیشدم و از این حرفا ولی به خدا به این چیزا نیست هرچی خدا بخواد همون میشه مراقب خودت باش و بیخیال زودتر از اون چیزی که فکر کنی نی نی میاد تو دلت من خودم هم تا یه ماه پیش داغون بودم که چرا نمیشه ولی دیگه بهش فکر نمیکنم
شیوا جونی اگه سینه هات حساس شده و ترشحاتت نسبت به قبل بیشتر شده زیر دلت هم گاهی یه تیر کوچیک میکشه حتماً بارداری خودم ماهی که باردار شدم اینجوری بودم حتی موقع مسواک زدن گاهی دندانهام یکم خون می آمد ولی نمی دونستم که باردارم و خودم رو زده بودم به بیخیالی حتی شدیداً هم ورزش می کردم البته من بعد از 5/1 سال اقدام و کلی بدبختی کشیدن طبیعی باردار شدم انشالله که بارداری ...
2740
سلام شیوا خانوم. خوبی؟ به نظر من اگه بچه میخای بهتره خیلی بش فک نکنی. من یه مدت خیلی تو نخش بودم. هر سه چهار روز یه بار بیبی چک میذاشتم و خیلی هول بودم. بعدش بیخیالش شدم. یعنی تصمیم گرفتم خدا خودش بخاد. و بعدش هم بیبی چک نخریدم و بعد از کمی دیدم 6 هفته باردارم. راستی تا تاریخ پریودت نرسیده و نگذشته بیبی چک جواب نمیده. همون موقع که من هی میخریدم شاید 5-6 بار امتحان کردم ولی جواب نداد. موفق باشی
سلام شیوا خانوم. خوبی؟ به نظر من اگه بچه میخای بهتره خیلی بش فک نکنی. من یه مدت خیلی تو نخش بودم. هر سه چهار روز یه بار بیبی چک میذاشتم و خیلی هول بودم. بعدش بیخیالش شدم. یعنی تصمیم گرفتم خدا خودش بخاد. و بعدش هم بیبی چک نخریدم و بعد از کمی دیدم 6 هفته باردارم. راستی تا تاریخ پریودت نرسیده و نگذشته بیبی چک جواب نمیده. همون موقع که من هی میخریدم شاید 5-6 بار امتحان کردم ولی جواب نداد. موفق باشی
عزیزم لک لانه گزینی موقعی که زمان پری بعدیت باشه. انشاالله که مامان شدی. زیاد بهش فکرنکن چون استرس باعث عدم تخمک گذاری میشه. آرامش داشته باش و به پروژه هات ادامه بده. فقط آرامششششششششششششش. همین.
خدایا شکرت.
2706