2733
2739
امروز 5 روزه که همش داره او ار اس میخوره...تا دیشب تب داشت ولی از امروز تبش قطع شده ولی همچنان اسهاله....دعا کنید زودتر خوب بشه................یعنی هیچ دارویی نداره این لعنتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
دکتر بردیش؟
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
اره اول اسهالش شدید نبود بردمش ازش از گرفتن سالم بود بعدش گفتن گوشش عفونت داره انتی بیوتیک داد 2 روز که انتی بیوتیک خورد اسهالش شدید شد دوباره بردمش دکتر گوشش که عفونت نداره خودش خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله زودتر خوب بشه
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
اگر تهرانی بگو آدرس یه دکتر خوب بدم
به قول تمام آشنایمان دکتر دکترهاست ببری پیشش خوب خوب میشه
شاید اسهالش برا همین انتی بیوتیک که میدی
برا همین قطع نمیشه
حاضرم هیچکس وهیچ چیز نباشد اما شما باشید همیشه وهمیشه باشید سلامت باشید وشاد وخندان
من یک مادرم
2740
ناهید جان من هم دخترم 5 روز پیش اسهالش خوب شد 14 روز اسهال شدید بود.آنتی بیوتیگ هم بدترشون میکنه.دکترش هم مسافرت بود.کمر دیگه نداشتم.دکتر ش که اومد روز 12 بهش شربت زینک داد 12 ساعتی 2 و نیم سی سی. عالی شد.خوب خوب شد روز بعدش. عالیه.دکتر دخترم محشره.حتما بهش بده
همون شربت زینک سولفات.اصلا فکر نمیکردپ واسه اسهال معجزه کنه.
همین کار رو کن واسم پیام بذار ببینم چکار کردی تازه دخترم وحشتناک واسه خاطر اسهال پاهاش سوخته بود که نمیتونستم پمپرزش کنم
CafeMom Tickers
سلام خانمم
یه دارو هست به اسم کیدی لاکت معجزه می کنه
از داروخانه هی معتبر بپرس . خارجیه و کم پیدا . تو اینترنت سرچ کنی اطلاعات می گیری . ولی من به پسره سه سام دادم نمی دونم به چه سنی میشه داد .
چون داروی جدیدیه هر دکتری اطلاعات نداره ازش