2737
2739
عنوان

مرخصی زایمان از چه ماهی شروع میشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14894 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ای بابا چرا خودتو گیج میکنی سلما جان بعضی ادارات مرخصی قبل از زایمان که دکتر برابت بنویسه رو قبول میکنن بعضی جاها هم نه به حساب مرخصی زایمان میذارن بستگی به نوشته دکترت داره
تازه وقتی رفتی مرخصی و بعدش اومدی تازه اون موقع هست که باید مدارک تو ببری اداره یک ماهم میری سرکار بعدش همه شش ماه رو یه دفعه با حقوق اون ماهی که رفتی سرکار با هم میریزن به حسابت
همین و بس
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
بچه ها می یه مشکل جدی دارم. من الان ماه 4 هستم ولی اداره مون گفته تا پایان سال بیشتر اینجا نمی تونی کار کنی. یعنی تا آخر سال 6 ماهم پر می شه. به نظر شما من می تونم مرخصی زایمانم رو از اواخر ماه 6 (اسفند ماه امسال) شروع کنم. تا بتونم از مرخصی زایمانم استفاده کنم. لطفا یکی به من راهنمایی لازم رو بکنه. 10 ساله که برای این دولت کوفتی کار کردم حالا که می خوام از مرخصی زایمانم استفاده کنم این مشکل برام پیش اومده
2738
با سلام
طبق ماده 78 قانون تامین اجتماعی مرخصی زایمان از 4 ماه به 6 ماه افزایش داشته و 3 ماه آن حتما باید بعد از زایمان باشد. شما قبل زایمان یعنی از اوایل ماه 6میتوانی از مرخصی زایمان استفاده کنی و اگر اداره محترم با شما همکاری داشته باشد 3 ماه دیگر را نیز می توانی حقوق بگیری در غیر این صورت قطع خواهد شد.
خیلی ممنونم دوست عزیزم! ولی با توجه به اینکه گفتید 3 ماه آن حتما باید پس از زایمان باشه. یعنی اینکه از اوایل ماه 7 می شه مرخصی زایمان گرفت. مشکل من اینه که قرارداد من سال دیگه تمدید نمی شه و اوایل ماه 7 دقیقا می شه اوایل فروردین.
حالا چه باید بکنم. یعنی باید از اول فروردین مرخصی بگیرم. باز هم ممکنه بیشتر از 3 ماه بشه؟ اگه پایان سال نامه بزنند که از سال دیگه نیا، آیا باز هم می تونم از مرخصی زایمانم استفاده کنم؟
سلام
من یک سوال داشتم. من هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و تاریخ تقریبی زایمانم می افته اردیبهشت 91. میخوام ترم دوم یعنی از اسفند رو مرخصی بگیرم البته این مرخصی قسمتی از مرخصی زایمانم باشه. حالا آیا این کار میشه و باید به دکترم بگم چی بنویسه؟
سلام
من یک سوال داشتم. من هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و تاریخ تقریبی زایمانم می افته اردیبهشت 91. میخوام ترم دوم یعنی از اسفند رو مرخصی بگیرم البته این مرخصی قسمتی از مرخصی زایمانم باشه. حالا آیا این کار میشه و باید به دکترم بگم چی بنویسه؟
2706