2733
2739
کسی تجربه داره ؟
ای خدای مهربان .... تو چه گسترده و بی صدا می بخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح می گوئیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شنیدم اینجوریه...بچه خودم زیاد تکون نمیخورد..الان4ماهشه هنوز به سن شیطونی نرسیده ببینم چیکاره اس
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
2740
دختر من که چنان ضربه ای به شکمم میزد لباسم جابه جا میشد یعنی هرکی روبه روم میشست و حواسش بود کاملا متوجه میشد الانم شلوغه البته اطرافیان میگن از نظر خودم نه شلوع نیست چون کلا بچه شلوغ دوست دارم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
صد در صد شک نکن من یه فیلم از دخترم دارم تو شکمم داشتم اهنگ گوش میدادم اهنگم اروم بود ولی دخترم تو شکمم میرقصید الانم کلا یک لحظه اروم قرار نداره
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
ولی اینم بگم تا 5 ماه اول انقده گریه میکرد پدرمنو درآورد
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2706