2733
2734
سلام دوستان
من دیروز بى بى چک گذاشتم مثبت شد اما یکى بهم گفت خیلى دلتو به نتیجش خوش نکن شاید کاذب باشه منهم چون علایم خاصى ندارم نه سینه هام سفت شده نه تهوع دارم و نه... فقط گاهى یه دردی رو توى دلم حس میکنم انگار یکى فشارش میده و کمى هم کمردرد به شک افتادم در ضمن ترشح دارم که گاهى صورتیه تا صبح که برم آزمایش هزار تا فکر میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو روزه از وقت پریم گذشته و میرم دستشویی تودستمال ترشح صورتی دارم..بی بی تست نکردم...
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2731
بی بی چک الکی مثبت نمیشه

مطمئنا بارداری

برای اینکه خیالت راحت شه آزمایش بده
در ضمن الان برای علائم زود هست اصلا ممکنه تا ماه اخرم علائم خاصی نداشته باشی

همه مثل هم نیستن

مبارک باشه عزیزم
راستی تبریک
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2740