2737
2739
عنوان

پیاز درمانی و خوردن عرق رازیانه و بومادران

| مشاهده متن کامل بحث + 51161 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من می خوام بلافاصله بعد از قطع داروهام وقتی پریود شدم پیاز درمانی رو شروع کنم اخه این ماه میکرو کردم ولی جوابش منفی شد می خوام بدونم تا حالا کسی این کار رو کرده و جواب گرفته با نه ممکن ضرر داشته باشه؟
2728
سلام دوستان میشه روش پیاز درمانی رو برام توضیح بدید خواهش میکنم کمکم کنید بعد خامها این پیاز و رازیانه وبومادران در تعیین جنسیت بچه دخیل هستن کسی با مصرف اینا پسر دار شده تورو خدا جوابمو بدید
واقعا زیباست این جمله(به خدا اعتماد کن گاهی بهترین هارا بعداز تلخ ترین تجربه ها به تو میدهد تا قدر زیباترین چیزهایی که به دست آوردی را بدانی)😚😚😚
2740
سلام. من این مطلب رو تو یکی دیگه از تاپیک ها خوندم : ************تجـــــــــــــربیـــــــــــــــــــــــات دو ستای گلم از پیـــــــــــازدرمــــــــــــــانی***************** 1ـ مینا من حدود چند ماهی میشد که خونریزی کمی داشتم و پری هام فوق العاده نامنظم بود گاهی 5 روز بعد از اتمام پری دوباره چهار پنج روز لک بینی شروع میشد و من حتی نمیدونستم کی پری میشم من زیاد کامل پیاز درکمانی نکردم یعنی ماه اول 15 روز خوردم دیگه نخوردم و چندماه نصفه خوردم ولی الان سه ماهه که پری هام درسته 28 روز یه بار نشده ولی پری میشم قبلا که فقط لک بینی بود خونریزی کامل دارم و میدونم کی پری میشم بین 35 الی 38 روز تو این 3 روز پری میشم برای من که خوب بوده عزیزم 2 ـگل نسرین من ماه سوم چهارم پیاز درمانیم.... این ماه هم کیت تخمکگذاریم دو خ پر رنگ افتاد و درست همون روزی که کیتم دو خطه شد.... صبح که از خواب بیدار شدم.... یه ترشح ژله ای کش دار داشتم..... که اصلا باورم نمشد که من تخمک داشتم.... اخه سه یا چهار سال بود از این ترشحات خبری نبود.... سلام دوست خوبم ممنونم عزیزم از تبریکت الهی همه کسانی که در ارزوی فرزند هستند به زودی اون روز رو تجربه کنن عزیزم من از روز اول پری شروع کردم به همراهش رازیانه و ویتاگنوس هم میخوردم تا 15 روز چون منتظر بارداری بودم.....از روز 21 دوباره شروع نمیکردم و می ذاشتم تا پریود بشم. تو این سه ماه تغییرات زیادی داشتم... و از کیت تخمک گذاری هم استفاده میکردم و روزهایی که خط کیتم پر رنگ میشد پروژه داشتم و خدا رو هزار مرتبه شکر این ماه مامان شدم. از خدای بزرگ می خوام که همه زوودی مامان بشن من که خیلی منتظر موندم اما فدای سرم.... فقط ناامید نشو برای من باردار شدن مثل معجزه بود 3ـ ایرسا سلام دوستان.بالاخره منم با پیازدرمانی بعد از تقریبا یک ونیم دوره نتیجه گرفتم و خدا راصدهزار مرتبه شکر باردار شدم.امروز هم رفتم توی هفته شش بارداریم.اسم منو هم به لیست نتیجه گرفته ها اضافه کنید.بازم سر میزنم وهر سوالی که دوستان در این زمینه داشتن باکمال میل جواب میدم. باتشکر ازهمه دوستان:مرسی رهاجون:مختصری از وضعیت منو می خواستین بدونید که واستون میگم.من سه ساله ازدواج کردم.از اول تو اقدام بودم.وضعیت اسپرم شوهرم بسیار ناامیدکننده بود.خیلی خیلی ضعیف.خودمم تخمدونام یه کمی ضعیف بود.دوسال تمام درمان کردم.پنج بار آی یوآی ناموفق داشتم.لاپارا عکس رنگی ودهها نمونه آمپول وقرص ودر آخر تست آنتی مولرین هورمون دادم که ذخیره تخمکم بشدت کم تشخیص داده شد. ... یکسال تمام بی خیال این قضیه شدم یعنی از پارسال آذرماه تا الان دیگه هیچ دارویی استفاده نکردم.تو سایت به این کلوپ برخوردم گفتم یه امتحانی کنم ضرر نداره.از26 آبان که پری شدم 15روز روزی دوبار ظهر وشب آب پیاز خوردم هفت روز آنتراکت دادم.دوباره پنج روز خوردم.دوباره هفت روز آنتراکت بعدش15 روز بعدی شروع شد. هفت روز آنتراکت.دیگه خسته شدم ادامه ندادم.یه بارم وسط پیازدرمانیم 28 آذر پری شدم که همون دیگه آخرین پریودم شد.وهفته گذشته روز31سیکلم بی بی چک زدم دوتا خط اومدو.................... 4ـ ـ آرتمیس رها جونم من با قرص و آمپول پروژسترون سه چهار ماه یکبار پری میشدم. دو ماه پیاز درمانی رو شروع کردم الان فکر میکنم پری هام 36 روزه شده 4ـ ساناز سلام ...امیدوارم شما هم از این روش نتیجه بگیرین ...من باپیاز درمانی باردار شدم 5ـ نسیم سلام دوستان خدا پدر هر کی ابن پیاز درمانی رو اختراع کرد بیامرزه من فقط با 15 روز استفاده دیشب رفتم از دادم مثبت شد انشالله روزی همه شما باشههههههههههههههههههههه 6ـ ندا 7ـ آیناز من تنبلی تخمدان داشتم و به زور قرص و امپول پری می شدم........سه بار پیاز درمانی کردم که اخرین بارش مهرماه امسال بود.............همه نوع قرص هم خورده بود کلومیفن...پروژسترون............تا اینکه این ماه فضولی کردم و سرخود لتروزل خوردم و خداروشکر نتیجه گرفتم 8ـ آرزو خواستم بگم منم از کسایی هستم که از پیاز درمانی جواب گرفتم و الان اول ماه 8 ام... واسه همتون از ته دل دعا میکنم که همین ماه جواب بگیرید و نی نی کوشومولوتون زودی بیاد تو دلتون.....راستش من کیست یا تنبلی تخمدان نداشتم ... تو آزمایشاتم هم همه چیز نرمال بود اما متاسفانه پری فوق العاده نامنظمی داشتم... و شاید باورتون نشه گاهی تا 3 ماه هم بدون دلیل پری نمیشدم... خلاصه اینکه فقط واسه اینکه پریم تنظیم بشه پیاز درمانی رو شروع کردم و همون اولش پری شدم... و بعد پری تو همون ماه یکی دو بار هم اقدام داشتم که هنوز 15 روز دوم تموم نشده بود و دقیقا وقت پری دومم بود بیبی چک گذاشتم و دیدم که دو خطه!! باورتون میشه هنوزم که هنوزه باورم نشده!!! 9ـ مهسا 24/12/90 سلام دوست جونا منو یادتون میاد. این ماه اولین ماهی بود که پیاز درمانی کردم و گفتم دکتر گفته دیگه طبیعی باردار نمیشی و باید میکرو زیفت کنی یادتون اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من باردار شدم به لطف خدا اونم طبیعی خدایا شکرت اصلا ناامید نشید من که به این پیاز اعتقاد پیدا کردم حتما ادامه بدین 10- مامان لیلی (جینگیل) 25/12/90 سلام دوستای گلم خوبید خانوم ها میخاستم یه خبری به شما بدم تا به پیاز درمانی امیدوارتر شید به لطف خدا، امروز بیبی چکم مثبت شد ، هنوز آزمایش ندادم ، فردا میرم دکتر من مشکلم پری نامرتب و کیست بود ماه پیش پیاز درمانی کردم ، ولی این ماه نکردم ، تصمیم داشتم ماه بعد شروع کنم ، که امروز بیبی چکم مثبت شد 11ـ تکی (15/1/1391) منم بیاز درمانی میکردم .یه چهار ماهی بود که استفاده کردم البته ماه قبل عکس رنگی گرفتم که بی نتیجه بود چون بدنم ماده حاجب رو قبول نمیکرد من تنبلی تخمدان داشتم پریودم قبلا خیلی نا منظم بود یکسالو نیم من بریود نشدم بعدش شش ماه کامل بریود بودم بریودام یکساله که منظم شده روزی دوبار اب بیاز میخوردم صبح وعصر ...5 ساله که ازدواج کردم 3 ساله منتظر بودم تا یکسال قبل دارو مصرف میکردم ولی از اون به بعد حتی یه بارم دارویی نخوردم دوماه بیش میخواستم ای یو ای کنم که فهمیدم کیست دارم با غذای اب بز کیستمو بر طرف کردم دکترم بهم بیشنهاد داد که قبل از ای یو ای بعدی یه بارم عکس رنگی بگیرم که تواسفند روز 13 عکس رنگی گرفتم ولی بی نتیجه بود چون بدنم اون ماده رو قبول نمیکرد وهمشو بیرون میریختذ قرار بود هفته دیگه شنبه برم دوباره عکس رنگی بگیره که دیگه به اون دردش نرسید خدارو شکر کامل بوووووود 12ـ مهرینا سلام بچه ها منم بعد از چند ماه کلنجار بالاخره پیاز درمانی رو از ماه قبل شروع کردم من از بعد از اقدام که حدودا 2 سال میشه پری هام یک ماه در میون شده بود ولی ماه قبل که پیاز درمانی رو شروع کردم این ماه هم پری شدم در حالی که این ماه وقت پری شدنم نبود الان خیلی خوشحال هستم خدایا ممنونم که لطفتو شاملم کردی و به من نی نی دادی خودت مواظبش باش
خدایا برای داده ها و نداده هات شکرررررررر
2706