2737
2739
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352658 بازدید | 350 پست
سلام دوستان.من پنج ساله درگىر زخم دهانه رحمم. تا اىنکه بچه دار شدمو یک سال و نیمه شده. به خاطر عفونت دکتر رفتمو گفت زخمت خىلى بزرگه...یه پولیپ یا گوشت اضافه هم گفت دارى...خلاصه الان سه روزه که فرىز کردم... اولش ترشحاتم آبکى و شفاف بود ولى از دىروز غلىظ و زردرنگ شده... خىلى مىترسم ىعنى عفونت کردم یا طبىعىه... بچه ها اگه کسى فرىز کرده راهنماىىم کنه... واىنکه آىا مسافرت بد نىست؟ چون من باىد 4ساعت تو ماشىن بشىنم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام من مهرناز21سالمه 2سال ازدواج کردم .2ماهه ک زخم دهانه رحم دارم و بعد 3دوره دارو استفاده کردن ک فایده ای نداشته اصلا خوب نشده بودم بعد اینکه جواب تست پاپ اسمیرم اومد امروز رفتم دکتر و گفت رحمت از حالت طبیعی خارج شده و بعد از نمونه برداری این زخم وب نمیشه با دارو و باید فریز کنی .امروز فیریز کردم .میخپایتم بدونم کار خوبی کردم ?توروخدا زود ج بدین
سلام من 1 ساله ازدواج کردمو 18 سالمه عفونت خیلی شدید بود رفتم دکتر گفت که زخم دارم و باید حتما فریز کنم چهارشنبه هفته پیش فریز کردم و زیرشکمم خیلی درد میکنه چیکارکنم
2738
سلام به همه ی دوستان به نظر من اگر دنبال مطالب مفید و خوندنی در خصوص بیماری زنان ، سرطان رحم ، واکسن گارداسیل ، زیبا سازی واژن می گردید برین سایت دکتر خلیلی خیلی خوبه همه چی کامل توضیح دادن من ماه پیش اتفاقی سایتش پیدا کردم هر روز دنبال می کنم مطالبش مفید و جامع کلی هم راهنمایی می کنه ادم من خودم سرطان رحم داشتم رفتم پیش دکتر خلیلی خیلی خوب درمانم کرد خدا خیرش بده این ادرس سایتش http://doctorkhalili.com مشاوره اش رایگان منو خیلی خوب راهنمایی کرد چقد با اخلاق و مهربون شمام مشکل دارین به مطبش زنگ بزنید تا راهنمایتون کنه 44978001 -44978003

سلام خانمها منم عفونت همراه بازخم دارم دکتر گفته بیارفریز کنم اما من بچه ندارم میترسم به یه دکتر دیگه رفتم گفت زخمت بزرگ هم نیست چرا گفته فریز کنی منم الان سه دوره هست باداشتن فولیکول خوب باردارنشدم وشوهرمم سالمه ازمایشش الان من موندم که ایا بخاطر عفونت بچه نمیشه یا چی باید فریز کنم

سلام بچه ها.من هم زخم دارم تست پاپ اسمیر التهاب نشون داد ولی با مصرف یدوره دارو عفونتم رفع شد .فقط شش ماه یبار بایست تست پاپ اسمیر بدم.شش ماهه توو اقدامم برای بارداری بعدازچهارسال جلوگیری طبیعی.هیچ اتفاقی نیافتاده میخام بدونم کسی هست که با زخم دهانه رحم باردار شده باشه؟

سلام دوستان من یک هفته هستش فریز کردم ولی هنوز ترشح دارم ترشحاتم هم زرد زنگه یعنی هنوز عفونت دارم؟؟؟ ...

سلام 

حداقل تا ده روز ترشح ابكي داري و بعد كم ميشه در حد اينكه يكي دوبار در روز ترشح داشته باشي

مادر سال ٩٧  
2706