2726
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352321 بازدید | 350 پست
سلام بچها من تازه عضو شدم من 25سالمه 3ساله که عروسی کردم الان یک ساله که جلوگیری نمیکنم ولی هنوز

خدا به من و شوشو نظر نکرده 3ماه پیش رفتم معاینه که دکتر گفت زخم داری دارو بخور اگه خوب نشد فریز کن که

خوب نشد و فریز کردم دکی گفت یک ماه پروژه تعطیل بعد از یه ماه بیا معاینه من 10روز پر ی عقب انداختم رفتم به

دکی گفت به خاطر فریزه که عقب انداختی معاینه کرد گفت تادو هفته دیگه هم پروژه تعطیل به نظر من که خوب فریز

نکرده چون انگار بدتر شدم ایا کسی بوده که بعد از فریز خوب نشده باشه
سلام دوستان

شما چیزی در باره شستشو با سرکه و یا نشستن تو وانی که سرکه هم داره شنیده بودید؟؟من که خیلی تعجب کردم

ولی به نظرم جواب داده یا حداقل عفونتمو کمتر کرده

اینم بگم که پیش دکتر واسه معاینه نرفتم ها.فقط قبلا هنگام نزدیکی درد داشتم اما الان دیگه درد ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ساره جون منظورت از شستشو با سرکه همون دوش واژینال سرکه ست ؟ آخه دکترم به من گفته با محلول آب و سرکه دوش واژینال بگیرم من اینکار رو انجام میدم بهتر هم شدم ولی شنیدم که دوش باعث می شه که باکتری های مفید واژن هم شسته بشه و از بین بره و ممکنه که در دراز مدت عفونت وارد لگن بشه . برا همین من یه کم استرس دارم . چیزی در این مورد میدونید؟ ممنون
2728
سلام دوستای خوشگلم من الان 29 سالمه و 2.5 پیش ازدواج کردم. من همیشه فکرمی کردم این مریضیا سراغ من نمیاد و اصلا دکترنمی رفتم تا چند وقت پیش به اصرار شوهر جان رفتم معاینه و چشمتون روز بعد نبینه. گفت که عفونت و زخم شدید داری. سریع ازم نمونه برداری کرد برای تست سرطان و سونو نوشت. ناگفته نماند که من هیچ علامت مشکوکی نداشتم و اصلا فکر نمی کردم که این مرض سراغ منم بیاد. پریودم همیشه مرتب بودو خارش ودرد و سوزشو ... هیچی نداشتم. خلاصه داشتم سکته می کردم. برام پماد واژینال و مترونیدازول نوشت. خوشبختانه سونو و تست سرطان چیز بدی نشون نداد ولی من خیلی ترسیدم. بعد از یه هفته رفتم برام ویتامین نوشت و گفت عفونتت خوب شده ولی چون دیر اومدی زخمت کهنه شده و باید فریز بشی. و گرنه زخمت دوباره ایجاد عفونت می کنه. یک هفته ویتامین آ خوردم و بعد رفتم فریز. 2 دقیقه گاز ازت رو با فشار وارد بدنم کرد و بعد از چند دقیقه خیلی زیر دلم درد گرفت. ولی بعد از 1 ساعت خوب شد و تا 4-5 روز ترشحات شدید داشتم. بعد هم تا یک ماه جینگولی نداشتیم و هر شب پماد وویتامین با مایعات فراوان. خلاصه دیروز بعد از یه ماه رفتم معاینه که گفت خیلی خوبه و دیگه هیچ مشکلی نداری. ولی ماه سختی بود اگه منم زودتر مراجعه می کردم کار به فریز نمی کشید. شما هم اگه تازه قاطی مرغا شدین حتما برین دکتر تا دیر نشده چون این مرض هیچ علامتی نداره .
شیما جان ترس نداره من هم مثل شما برای چکاب بارداری رفتم و 30 سالمه که فهمیدم عفونت و زخم دارم که با دارو عفونت را کنترل کردم ولی برای زخم دکترم گفت راهی به جز فریز نداری چون خود زخم مانع بارداری است امیدوارم زود خوب بشی و نیاز به فریز پیدا نکنی البته اصلا درد نداره
فرشته جان سلام
مرسی از دلداریت.پس من هم فکر کنم کارم به فریز می کشه... اگه میشه بیشتر در موردش توضیح بده.
راستش من متاسفانه درباره سئوالات اطلاعی ندارم. ولی فکر کنم اگه در گوگل سرچ کنی بتونی به جواب سئوالت برسی.
فکر کنم درباه دوش واژینال اگه همون موقع از دکترت می پرسیدیت بهتر بود.
شیما جان من هم یک ماه پیش دکتر بهم گفت عفونت و زخم دارم و یه دوره آنتی بیوتیک و پماد کلوتریمازول و ژل بتادین داد اما بعدش که رفتم گفت با دارو درمانش خیلی طولانی میشه و فریز کرد، منم مثل تو از فریز می ترسیدم ولی جالبه که اصلا دردی نداشت و من چیزی حس نکردم، دوباره هم دکتر بهم دارو داده تا یک ماهه دیگه برم ببینه
اصلا نگران نباش و اگه دکترت لازم دونست حتما این کارو انجام بده
2706