2737
2739
سلام بچه ها من فعلا 1 روز عقب انداختم.الان بی بی چک گذاشتم منفی بود.البته روز 20 پری از خون دادم منفی بود الانم فقط سینه هام درد میکنه اینم بگما بی بی جک خط منفی بودنش تا نصفه شد اونم کم رنگ.حالا این یعنی چی؟خراب بوده؟یا قطعی منفی؟کسی هست علامت دقیق پری داشته باشه و از بده مثبت باشه؟
خدایا شکرت فقط شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من دوره هام 30 روزه بود و روز 28 و 29 پری بی بی چک گذاشتم از مارک مدیکور و لاوین رز هر دو یه خط کمرنگ افتاد و مثبت شد. روز 31 پری هم رفتم از خون دادم و اونم خداروشکر مثبت شد... راستی من 10 ماه اقدام بودم... انشالله همه به زودی مامان بشن....
بی صبرانه منتظر اومدنتم..... نی نی کوجولویه من.....
سلام خانومی عزیز من امروز ۱۲روز که عقب انداختم و در روز های ۷و ۱۰تست زدم که منفی نشون داد اما با خوردن غذا حالت تهوع میگیرم سینه هامم ۲ روز که خیلی درد میکنه کمر درد و پهلو درد هم دارم و اینکه بعضی اوقات صورتم حرارت میزنه امکان داره که باردار بشم؟!!!
2728
سلام خانما،خوبین؟ من ماه قبل اقدام به بارداری کردم و باید23وم پر میشدم ولی هنوز پریود نشدم از قبل تاریخش تا الان دل درد دارم ولی پیوسته نیس، روز یازده و دوازده بعداز اقدامم لکه بینی داشتم فقط همون دوروز،تا حالا سه بار بییی چک زدم منفی شده، بنظرتون من باردارم؟

همه مشکلا رو منم دارم

جالبه که کسی نیست بیاد جواب بده

منم الان یه هفتست عقب انداختم . سینه هام درد میکنه و تهوع هم دارم.

دل درد پریودی هم گاها میاد سراغم ولی پریود نمیشم

اقدامم نکردم ولی جلوگیریم طبیعی بوده.نمیدونم شاید از دستمون در رفته، شایدم که تاخیر در پریودم دلیل دیگه ای داره

مدام خسته ام و داغم میشم.امروز بی بی چک میگیرم میذارم ببینم چی نشون میده

چند روز دیگه هم صبر میکنم اگر پریود نشدم، میرم آزمایش میدم

خدایا پشت و پناهمون باش
2738

سلام بچه من فردا روز پري من هست دقيقا روز تخمك گذاري نزديكي داشتم ممكن دل درد من براي لانه گزاري باشه نه نزديك پريود شدنم البته دوروز پيش بي بي چك گذاشتم منفي بود

سلام دوستان

من الان ۵ روزه عقب انداختم..یک روز در میان هم بیبی چک گذاشتم سه تاش منفی بوده...زمان تخمک گذاری هم اقدام کردم یعنی باردار نیستم؟

امکان داره تو بیبی چک نشون نده؟

منم روز 30 پری بی بی چک زدم منفی بود امروز میرم امپول پروژسترون میزنم اگر حامله باشم پریود نمیشم و جای نی نی با این امپول محکم میشه ولی اگر باردار نباشم بعد 3 روز پریود میشم 

به نظرم این روش بهتره   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

سلام به همه.من دیروز صبح بی بی چک استفاده کردم مثبت بود.الان سه ماهه که عروسی کردیم و به هیچ عنوان نمیتونم قبول کنم که حاملم.واصلا توانایی پذیرش مسولیت بچه رو ندارم.میشه راهنماییم کنید.از دیروز تاحالا کارم فقط گریه شده.دارم دیونه میشم.اصلا نمیخوامش.توروخدا راهنماییم کنید.دارم دق میکنم

2706