2733
2739
سلام دوستای نازم.بارداری دوممه .......البته خداخواسته بود.........یه دختر دوسال و 9 ماهه دارم که عاششم ...دوست دارم این یکی پسر باشه تا جنسم جور بشه..هههههههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علایمم اینه: سردرد . سرگیجه.فشار تقریبا پایین.هم شوری دوست دارم و هم شیرینی.احساس سبکی می کنم(بعضی وقتا یادم میره باردارم).تنگی نفس یعنی نفسم زود به شماره میوفته.سه ماهه اول ویار شدید و تهوع صبحگاهی .اما عصرها و شبها بیشتر میشد...شبها خیلی حالم بد بود.....احساس سرمای شدید دست و پام تو اوج گرما میلرزید......در صورتی که سر دخملم نه ویار داشتم نه حالت تهوع و نه .......و گر میگرفتم از گرما......یعنی این تفاوت ها یم تونه دلیل بر این باشه که جنسیت نی نی فرق کرده؟؟؟؟؟؟؟
2740
من پسر دارم سردیجات خیلی اذیتم میکرد حالم بد میشد تنها خوردن برنج خوبم میکرد اش دوست داشتم ترشی جات دوست داشتم شیرینی شوری علاقه نداشتم یه دل پیچه هم داشتم سه ماه اول که همه از روی اون فهمیدن پسره
راستی دوباری هم که رفتم سونو نی نی زیر دل سمت راستم بود...حرف وی تو چشم راستم ایجاد شده سونو ابن سینا و نمیدونم نخ و سوزن و حلقه و....همه میگن پسره........شما به این چیزا اعتقاد دارید؟
2706