2752
2734

عه اومدين 😐

خب اين شما و اين هم خصوصيات ، اميدوارم هركي مسخره كنه سوسك شه😌

خصوصيات پسر مورد علاقه 😌💁🏻‍♂️

ظاهري:

قد:١٨٠ به بالا 

چهره : سبزه -ته ريش -مو مشكي- حالا انچنان خاص هم نه درحدي كه به دل بشينه

اخلاقي:

مهربون(فقط با من البته)

هيز نباشه 

ضعف جلو دختر نداشته باشه

احساساتش قوي باشه و نشون بده

شوخ باشه (خشك نباشه)

تعهدو بلد باشه 

دروغ نگه 

تايم بذاره-توجه كنه

درك و شعور و منطق داشته باشه

سرد نباشه

واسه بقيه غرور داشته باشه ولي واسه من نه

باادب باشه

خب نظرتون چيه😐😌

نظر خودت مهمه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوست نداشتم

پسر دوست ندارم، فرشته هم باشه دوست ندارم😐

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿

معیارای بھتری و مھم تری ھست ک بزرگ شدی بھشون میرسی

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

من خيليي مغرور دوست دارم برأي تو منطقيه من اسكلم 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد