2733
2734
عنوان

خاهش میکنم بیاییید دخترم توقف شدید رشد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 16549 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش شربت سیپروهپتادین و ویتازینک استفاده کردی؟
فروشگاه اجناس تزئینی ، کادویی و فانتزی بسیار شیک و ارزان...ابتدا خرید کنید و بعد هزینه آن را پرداخت نمائید.. ،http://www.sarinakado.ir شوهر مهربونم حمید؛دختر نازنینم سارینا....عاشقتونم.
2731
اهان من بچه یکی از اشناهامون ایجوری بود تیروییدش مشکل داشت که گفتن بزرگسالی باید عمل شه الانم قرص میخوره عزیزم میگن وزن و قد و هوشش نرماله
کاشت ناخن دیزاین حرفه ای با مناسبترین قیمت و کیفیت ❤️💅😊😊 منتظرتون هستیم 09330029500
الی جان قدووزنش چنده پسر منم توقف وزنی داره از شش ماهگی منم قراره ببرمش دکتر غدد تعریف دکتر محمدرضا علایی رو خیلی شنیدم میخوام نوبت بگیرم برم پیشش چرا الکی غصه میخوری داری میری درمانش کنی من تا حالا نمیدونستم باید پیش چنین دکتری برم قطغا زودتر میرفتم دو سال اینهمه حرص نمیخوردم خوشخال باش زود راهنمایی شدی عزیزم
این روزها طرح روی جلد آدمهاست که پرفروششان میکند ، نه متنشان . . .
اگه آزمایشش سالمه و چند تا دکتر گفتن خوبه پس مطمئن باش چیزی نیست. شاید این دکتر نگرانیت رو دیده گفته ببری متخصص خیالت راحت بشه. دخترت خوراکش خوبه؟ رشد بچه از الان نسبت به قبل کندتر میشه