2733
2734
عنوان

کارخانه پیکو که عکستو روی جاکلیدی میندازه

| مشاهده متن کامل بحث + 6629 بازدید | 55 پست
من ۶۰۰ هزار تومن ازشون خرید کردم عزیزم اما پیجشونو پاک کردنو واتساپم جواب نمیدن خطاشونم خاموش کردن ا ...

عزیزم سفارشت رسید 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
سلام و عرض ادب،بنده اپراتور پیکو هستم اگر محصول خریداری کرده اید و به دستتون نرسیده  لط ...

خجالت بکش شماها جز کلاه برداری و دزدی مگه کاری بلدین .پولمو خوردین ایشالله خرج مریضیتون بشه .چرا دست از فریب مردم بر نمیدارین .

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام و عرض ادب،بنده اپراتور پیکو هستم اگر محصول خریداری کرده اید و به دستتون نرسیده  لط ...

من الان دو ماهه از ثبت سفارشم میگذره از واتساپ هم بلاک شدم واقعا کلاهبردار هستین همچین آیدی هم وجود نداره منم شکایت میکنم 

2731

بله این شرکت کلاهبرداره ؛ سال ۱۳۹۹ ؛ از من هم عکس و هزینه گرفتن اما ارسال نشد و گفتن ارسال شده شما نبودی و دوباره هزینه ارسال گرفتند اما باز هم ارسال نکردند  .

pico_post  دزد و کلاهبرداری

ای کاش کسی میتونست کاری بکنه😔

عزیزم اگر کلاهبرداری بود نیرو برای فروش محصولاتش نمیگرفت،اگر کار افرینی جرمه و کلاهبرداری پیکو کلاهب ...

کاملاً شیاد و فریبکاری هستید شماره کاراتون ب اسم ساحل دارابی هست ب این زودی لایحه شکایت دستت می‌رسه یا هزینه منو دوباره واریز کنید یا منم می‌دونم چیکارا کنم 

من هم مسابقه ی اینستاگرامشون برنده شده بودم جاکلیدی و گردنبند فرستادن برام با عکس دخترم که براشون فر ...

سلام عزیزم من حدود 11 ماه پیش  گردنبند و جا کلیدی برنده شدم و چراغ خواب خریدم اما هنوزم به دستم نرسیده شمارشون پاک شده از پیشم میشه شماره ای چیزی بفرستین من باهاشون ارتباط برقرار کنم بخدا در ب در دنبال شماره ای چیزی هستم 

من ازشون گردننبد و جاسوئیچی گرفتم  البته اینو برنده شده بودم   بعدشم بالبینگ و ساعت ...

عزیزم اگه شماره ای ازشون دارین برام بفرستین منم ازشون 11 ماه پیش گردنبند و جاکلیدی برنده شم لامپ بالبینگ دار خریدم ولی نفرستادن شماره هم ندارم پاک شده ک پیگیر باشم

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

سلام خدمت شما، من نماینده پیکو هستم اگر سفارشی ثبت کردید و به دستتون نرسیده داخل لینک زیر اطلاعات ثب ...

سلام من 11 ماه پیش گردنبند و جاکلیدی برنده شدم و یه لامپ بالبینگ دار خریدم ولی نفرستادن شماره ای ک واتساپ پیگیر بودم پاک شده چجوری پیگیر باشم 

خجالت بکش شماها جز کلاه برداری و دزدی مگه کاری بلدین .پولمو خوردین ایشالله خرج مریضیتون بشه .چرا دست ...

بخدا این دروغ میگه ۲ هفته بیشتره من بهشون پیام میدم اما جواب نمیدن مرداد ماه سفارش ثبت کردم الان چند ماه گذشته هنوزم خبری نیست