2737
2739
سلام

من دارم طلاق میگیرم مهریه گذاشتم اجرا خط همراهشو و حسابهاشو مسدود کردم ولی خونه و ماشین و زمین وکیل میگه نمیتونم توقیف کنم حالا دیشب عموم میگه یکی از فامیل های ما دو دونگ از خونه به نامش بوده خانمش همون دو دونگ گرفته پس چرا من نمیتونم؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی از شماها بوده که گرفته باشه؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا نمیتونی ؟؟؟؟؟؟؟
میتونی
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738
مطابق ماده 524 قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب (در امور مدنی) مستثنیات دین عبارتست از:
الف - مسکن مورد نیاز محکوم علیه و افراد تحت تکفل وی بارعایت شوون عرفی
ب - وسیله نقلیه مورد نیاز و متناسب با شان محکوم علیه
ج - اثاثیه مورد نیاز زندگی که برای رفع حوائج ضروری محکوم علیه ، خانواده و افراد تحت تکفل وی لازم است .
د - آذوقه موجود به قدر احتیاج محکوم علیه و افراد تحت تکفل وی برای مدتی که عرفا آذوقه ذخیره میشود.
ه - کتب و ابراز علمی و تحقیقاتی برای اهل علم و تحقیق متناسب با شان آنان
و - وسایل و ابزار کار کسبه ، پیشه وران ، کشاورزان و سایر اشخاصی که وسیله امرار معا ش محکوم علیه و افراد تحت تکفل وی می باشد.
لذا توجها به ماده 523 همان قانون در کلیه مواردی که رای دادگاه برای وصول دین به موقع اجرا گذارده میشود اجرا رای از مستثنیات دین اموال محکوم علیه ممنوع می باشد.
درسته ارکیده جون حتما شوهر یلدا خانم مشکل داشته که داره ازش جدا میشه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706