2737
2739
سلام دوستان.کسی از ازمایشات غربالگری سر درمیاره؟من بیست ویک سالمه وتوسن بارداری یازده هفته وپنج روز ازمایش غربالگری دادم نتیجشوهم گرفتم.نتیجش به این صورته: papp-a 2200.00/mom:1.23 freebhcg 160.00/mom:4.28 nt 1.40/mom:1.33 down yndrom 1:1190 age alone 1:1470 equivalent age risk 28.0 به دکترنشون دادم گفت ازمایشت مشکوکه بازباید ازمایش بدی.من منظورشونفهمیدم نمیدونم یعنی چی.یعنی خدای نکرده بچم مشکل داره؟کسی میتونه راهنماییم کنه ویکم بهم اطلاعات بده؟خیلی نگرانم لطفا یکی یکم اطلاعات بده بهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یکم ریسک‌ها بالاست تحت نظر دکتر باش لازم باشه امینوسنتز میدی تا از سلامتی جنین مطمین بشی ثنا خانوم بارداره ایشون مفهوم سوالت چیه؟؟
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
قربونت نه توکل کن به خدا من الان عکس رو باز کردم ریسک هات بالا نیست عدداش خوبه اگه نگرانی ببر یه دکتر دیگه نشون بده
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین دوست من بیخود نگران نباش ولی حتما ازمایش مجدد بده
اگه توضیح واضحات برات بدم میترسم فردا بیای تاپیک بزنی بگی فلانی منو بیخودی ترسوند واین حرفا ولی بدون این ازمایشات برای همینه که ابنرمالیتی ها مشخص بشن دیگه
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2740
طبق نظر متخصصت شما ازمایش مجدد بده بعدم بیشتر این های ریسک ها بخاطر عوامل تداخلی مثل خطاهای کیت هستن تو ازمایش مجدد احتمالا همه جی نرمال
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
میشه بگین کدوم عدد خوب نیست
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عزیزم من های ریسک بودم وریسکم خیلی خیلی بالاتراز شما بود وقتی از دکتر ژنتیک پرسیدم گفت ۱.۵درصد احتمال مشکل جنین هست که امنیوسنتز شدم وخدا رو شکر گفتن مشکلی نیست وجنین سالمه فقط ناراحت اون سه هفته ای هستم که تا جواب بیاد غصه خوردم وگریه کردم اصلا نگران نباش تو محدوده متوسطی نه های ریسک نگران نباش فقط غربالگری دوم هم باید بدی توکل بر خدا انشالله که نی نی ات سالمه
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
عزیزم نگران نباش... به یه دکتر دیگه هم نشون بده و اگر اون هم همین حرفو زد دوباره آزمایش بده... کدوم آزمایشگاه رفتی؟؟
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است سلطان جهانم به چنین روز غلام است
2706