2737
2739
عنوان

به نظر شما برم یا نرم؟؟؟

3659 بازدید | 44 پست
سلام. من و با شوشوم دیشب بحثمون شد وبا هم قهریدیم.شوشوم کارش شیفت و امروز سر کاره از قضا امشب عروسی پسر خالشه. امروزهم مادر شوشو زنگ زده که برای ناهار برم خونه خاله شوشو.سر همه اونجا جمعه .حالا من موندم که برم یانرم؟اگه بخوام برم به شوشو چطوری بگم؟موبایلشم همراش نیست. اصلا عروسی برم یانه؟
خداجونم شکرت که دعام رو اجابت کردی
شب عروسی رو حتما برو ولی برای نهار اگر میبینیدسترسی به شوهرت نداری که بهش اطلاع بدی بمون خونه شب برو عروسی به مادر شوهرتم بگو که شوهرم رفته سر کار و تلفن همراهشم نبرده بیام نگران میشه شب خودمون میایم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو عزیزم مسائل باهم قاطی نکن.یرو خوش باش.خو براش تو برگه بنویس اومد خونه میخونه.اگه نمیخوای باهاش حرف بزنی
همیشه دلیل شادی کسی باش نه شریک شادی او همیشه شریک غم کسی باش نه دلیل غم او
2728
ممنون از راهنماییتون.نمیخوام باهاش اشتی کنم حالا حالاها .اخه خیلی بهم حرفای سنگینی زده ولی دلمم نمیخواد جلوی بقیه نشون بدم عصبانیتم رو اخه خواهر شوهرم غروب میاد اینجا که حاضر شه بعدش شوشو میاد به نظرتون جلوی خواهر شوهرم نشون ندم که قهرم. نمیخوام به شوشو رو بدم اخه
خداجونم شکرت که دعام رو اجابت کردی
2740
عروسی که مختلط نیست بعد هم شاید دلیلی باشه برای آشتی هیچ وقت با شوهرت قهر نکن قبح بینتون میشکنه حرف بزنید دعوا کنید قهر نکن بی ادبی هم به هم نکنید داد هم نزنید بخدا شرم وحیا مثل قابلمه تفلون هست دیدی چقدر یواش یواش ته قابلمه مشخص میشه و بعد دیگه فایده نداره استفاده کنی دعوا نمک زندگیه اما میگن نمک زیاد هم سمه نصیحتت نمیکنما خواهش میکنم قهر نکن همیشه بعد دعوا با هم دنبال بهانه باشید برای حرف زدن به اونم بگو هرکی زودتر حرف زد و مسئله را تموم کرد اون یکی باید شیرینی بخره یا یه چیزی .... برای عروسی هم امشب برو چون برای شب خسته میشی اگه ناهار بری البته من بودم میرفتما خستگی نا پذیر و روانیییییییییی مهمونی رفتن
فاصله ها هیچگاه حریف خاطره ها نیستند.
عزییییییییزم حتی اگه بهت حرف زشت هم زده خیلی باوقار باهاش رفتار کن بهش بفهمون که ما بچه های 3و4 ساله نیستیم که حرف زشت بزنیم وبعد با یه خنده یادمون بره من و تو میخوایم بچه بزرگ کنیم بهتره از همین الان بهش بفهمونی که زندگی چیه و باید مودب باشه
فاصله ها هیچگاه حریف خاطره ها نیستند.