2733
2734
عنوان

کمک...دکتر غلامرضا توگه

7469 بازدید | 5 پست
سلام دوستان....میخام از دکتر توگه وقت بگیرم...چطور میشه وقت گرفت؟ دکتر توگه فوق تخصص خون هستش و من به خاطر مشکل انعقادی که دارم خیلی نیاز دارم برم پیشش ویزیت بشم...شنیدم دکتر خوبیه..کسی میدونه چطور؟ اخه زنگ میزنم کسی جواب نمیده یا اشغاله....چهار بار انتقال جنین منفی داشتم...کمکم کنین...کسی وقت داره نخاد بره میتونه کمک کنه؟
از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 3 الی 1 شب تو مطب هست زنگ بزنید به منشی بگید باردارم وبرای مشاوره می خوام بیام.حتما وقت می ده،حتی شده آخر شب، همه ی ازمابش هایی هم که تا حالا انجام دادی ببر،من برای مشاوره پیشش رفتم هر چی گفته بود همون شد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  ازنظر من دکترتوگه به چند دلیل اصلا مناسب نیستند ۱..عدم اطلاع رسانی دقیق درمورد عوارض داروهای شیمی درمانی به همراه بیمار درمواقع خطر مرگ 

۲.به هیچ عنوان حال بیماران را پیگیری نمیکند که چگونه هست 

۳.عدم دسترسی اسان بیماران به دکتر درمواقع حال اورژانسی بیمار و انتظار بیش از سه ساعت در مطب با وجود  حال بد 

۴.ازهمه مهمتر عدم انجام دستورات پزشکی توسط تیم پرستاری بیمارستان پاسارگاد .

۵.وضعیت غیر بهداشتی بخش انکولوژی بیمارستان پاسارگاد به دلیل نامناسب بودن فضای بهداشتی و انتقال عفونتهای بیمارستانی به بیماران حتی قلبی ریوی 

۶.غصور پزشکی و خطا در مواقع نجات بیمار حتی وقتی که پزشک دستور اکسیژن رسانی به بیمار را صادر کرده و بیمار به دلیل کاهش سطح اکسیژن خون دچار ایست قلبی تنفسی شده و به بخش ای سی یو منتقل شده درصورتی که اگر پرستار دستور اکسیژن رسانی رابه بیمار انجام میداد حتما بیمار از مرگ نجات پیدا میکرد 

۷. اگر برای جان عزیزانتان ارزش قایل هستید به بیمارستان پاسارگاد مراجعه نکنید چون ممکنه با مرگ عزیزانتان داغ بزرگی بر دل شما گذاشته شود.

2728