2752
2734
عنوان

بهترین متخصص زنان و زایمان در بوشهر

4173 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من به تازگی ساکن بوشهر شدم و دنبال یه متخصص زنان خوب میگردم. دکتر لیلا جعفری رو بهم معرفی کردن اما نمیدونم چقدر کارشون خوبه.کسی اینجا بوده که تجربه درمانی یا زایمان پیش ایشونو داشته باشه؟ ممنون میشم کمکم کنید 

عزیزم هرکی معرفی کرده دستش درد نکنه من خواهرم پیش ایشون زایمان کرده خیلی خوب بود خدا رو شکر هیچ مشکلی هم نداشت

خواستی از سایتشونم میتونی شماره و آدرسشونو برداری

http://www.leilajafari.com/category/pregnancy-and-childbirth/

برای چه مشکلی میخوای مراجعه کنی؟

واای چه جالب اتفاقا منم دوستم بوشهر زندگی میکنه من تهرانم انقدر تعریف دکتر لیلا جعفری رو کرد که منم واسه مشاوره آنلاین ازشون وقت گرفتم واسه درمان زگیل تناسلی ... شنیدم خیلی کارشون خوبه من از تو سامانه ماوراطب اسمشونو سرچ کردم و نوبت زدم تو میخوای حضوری بری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا یکی از دوستان منم هم بوشهر زندگی می کنه خیلی از ایشون تعریف می کنه حالا که مشاوره آنلاین داره که چه بهتر دیگه مهم نیست کدوم شهریه همین جا هم می تونیم ازش نوبت بگیریم. دستتون درد نکنه

2731

عزیزم خیلی دکتر خوبیه. من یه مدت ساکن بوشهر بودم شغل شوهرم اونجا بود همیشه پیش دکتر جعفری میرفتم. برو با خیال راحت. هم خیلی خیلی مهربونه هم تشخیصش عالیه. بهترین دکتر زنان بوشهر بود به نظرم. کجای بوشهر هستی؟   من خیلی این شهرو دوست دارم.

واای چه جالب اتفاقا منم دوستم بوشهر زندگی میکنه من تهرانم انقدر تعریف دکتر لیلا جعفری رو کرد که منم ...

نمیدونستم آنلاینم دارن که حضوریم میرم اما سایت مشاوره آنلاینشونو داری بفرستی برام؟

من یکی از دوستام بوشهر زندگی میکنه و چند ماه قبل پیش دکتر جعفری زایمان انجام داد. همیشه تعریفشونو میکنه و میگه فک نمی کردم انقدر راحت و بی درد باشه زایمانم. میگفت الانم انگار خانم دکتر مشاوره آنلاین گذاشتن و از اون طریق با خانم دکتر در ارتباط هستن.

واای خوش بحالت من خودم از سایت زیر باهاشون آنلاین صحبت میکنم و مشاوره میگیرم اگه بوشهر بودم که هیچی ...

عزیزم چقدر خوب که مشاوره آنلاینشون رو معرفی کردی. من از بیمارای دکتر لیلا جعفری بودم حضوری میرفتم همیشه خیلی دکتر خوبیه واقعا دستش خوبه و خیلی هم کارش درسته. ولی بخاطر کرونا نمیشد برم این رو معرفی کردی باهاش مشاوره داشتم واقعا کارمو راحت کردی خدا خیرت بده.بهترین دکتر زنان بوشهر   هستش به نظرم