2410
2553
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130116 بازدید | 9472 پست
سلااااااااااااام بچه ها روز سیزده پری دیره برای عکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که خودمو کشتم هنوز نرفتممممممم

نازی جون تهرانی؟؟؟؟؟ اگه فردا میری منم بیام همو ببینیم و به هم دلداری بدیمممممممممم
روز 8 یا 9 پری باید بری عزیزم...من ماه پیش یعنی اسفند رفتم وکاخ عکس انداختم.
عزیزم منم انقدر اینو اون میگفتن وحشتناکه اونجا که منتظر بودم انقدر از ترس فشارم اومده بود پایین تمام بدنم یخ بود وهمش با شکلات خودمو نگه داشتم ولی دریغ از یه کوچولو که درد داشته باشه....اصلا نترس!جدی میگم....بعضی ها میخوان خودشونو لوس کنن...........
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دوستان عزیز سلام

من یه پسر دارم الان برای دومی یکساله در حال اقدامم این ماه باید برم عکس رنگی امروز اولین روز پریمه احتمالا هفته آینده چهارشنبه باید برم اما خیلی خیلی میترسم با اینکه تو اکثر پستها خوندم که دردش جزئیه باز میترسم نمی دونم چرا اما من اصلا ناز نازو نیستم موقع معاینه و پاپ اسمیر و حتی گذاشتم آی یو دی اصلا درد نداشتم ........

آدم که از قبلش نمی دونه چسبندگی داره یا نه ..............خدایا چی میشد کارمون به اینجاها نمی کشید.....
2714
سلام به همگی بچه ها من قرار امروز عکس انداختم خیلی میترسیدم همش بخاطر اینکه بعضی از بچه ها تو نی نی سایت چیزای عجیبی نوشتند اما به خدا من که قبل از رفتن تو اتاق مخصوص عکس برداری خیلی میترسیدم اشکم داشت در میاومد همش میگفتم بتادین و گاز استریلو ...واسه چیه مگه میخواد چکار کنه دکتر .خلاصه اول یه سری دارو و وسایل نوشتن که گرفتم یه امپول ضد حساسیت زدند البته بیرون بعد تزریق 45-1 ساعت بعدش رفتم تو اتاق قبل رفتن کمی شکلات خوردم به خدا اونطوری که میگفتن اصلااااا نبو مثل سونوی واریناله موقع تزریق ماده حاجب هم دردش مثل وقتیه که موقع پریود ادم نفخ میکنه اما فقط کمتر از 1 دقیقه دردش که اصلا چیز خاصی واقعا نیست ممکنه داشته باشید بعد از انداختن عکس خیلی راحت بلند شدم و راستش خندم گرفت . از خوشحالی هی میگفتم به دکترم و..که اصلا درد نداشت من رفتم خ.دولت رادیولوزی رافا دکترش فوق العاده خوب و مهربود و خوش رو بود و در کل از صبح که عکس انداختم تا العان دردی نداشتم البته من قبل از عکس نیم تا 1 ساعت قبلش هر نیم ساعت 1 شبیاف دیکلوفناک 4 تا 2تا 2تا هر نیم ساعت کپسول اسیفن خوردم همین اصلا نترسید چون وقتی که عکس بندازید از ترس بیخودی ودتون خندتون میگیره
سلام دوستان من هم عکس رنگی گرفتم اینطور ی که میگن درد نداشت یعنی دردش رو میشد تحمل کرد من قبلش از دکترم خواستم برام بی حسی بزنه بعدش هم کمی خونریزی داشتم خیلی کم اما الان که 3 روز گذشته احساس می کنم عفونت قارچی شدم
CafeMom Tickers
golestan جون
اگه قبل از انجام این عکس عفونت یا التهاب رحمی داشته باشی بعد از اینکه عکس را انداختی عفونتت بیشتر میشه.. سریع برو دکتر تا دارو برات تجویز کنه و عفونتت به لوله ها نرسه که کار را برات مشکل میکنه
2706