2410
2553
من همه زندگیم رو از امام حسین دارم ماتمانم بچه دار نمیشد بعد از 17 سال خدا منو بهش داد تو اربعین تو یه جلسه دعا کرد پس وجودم رو از اما حسین دارم بچم هم همین طور دفعه اول که سونو رفتم گفتن بچه قلبش تشکیل نشده دو بار هم رفتم اون روز ظهر بودم خیلی دلم گرفت از حضرت علی اصغر خواستم بعد از ظهرش رفتم یه دکتر دیگه گفت تشکیل شده باور میکنیدمنم دوساله هر سال شیر میدم روز هفتم تازه دخترم هم شناسنامش رو هفت محرم گرفیتم دقیقا روز حصرت علی اصغر من هر سال برای محرم یه چیزی میدم چون ثواب داره خیلی زیاد چیز زیادی هم نمیدم هر کی حاجت داره نمک خیلی خوبه امسال نمک نذر کنه انشالله حاجتش رو بگیره
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو محرم قیمه نذریی میخوردیم مامانم گفت انشاالله شما سال دیگه خونه بخرید تو خونتون قیمه بپزید تا سال دیگش خونه خریدیم واز اون به بعد قیمه میپزیم انشاالله نذر همگی قبول باشه التماس دعا
با توکل به خدا،نماینده بیمه ایران
وای دوست جوناااااااااا

خدارو هزار مرتبه شکر.......خیلی خوشحال شدم این همه دوست از امام حسین و علی اصغر حاجت گرفتن..........

منم امسال حتما نذری میدم.......
دو بار میکرو ناموفق.....4 تا ای یو ......پنجمیش باردار شدم ولی........تا یکسال بدونه اقدام...............
2456
سلام من پارسال که باردار بودم برای سلامتی نذر شیر کردم به بچه های کوچیک . به نیت علی اصغر. امسال اولین سالی هست که می خوام نذرم رو بدم. امیدوارم وقتی بزرگ شدم بدم دست خودش تا به بچه ها بده .
این تاپیک چه حال و هوایی داره. منم خیلی از امام حسین خواستم و حاجتمو داده. چند وقت پیش برای یه مساله روزمره ولی مهم از حضرت علی اضغر کمک خواستم و نذر هم نکردم براورده شد.
یه نذری کردم اگه براورده شد میام می گم ایشالا.
خلاصه حاجت زیاد گرفتم.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
دوستان یه کاری مادر شوهرم گفته انجام بدم.. برای بچه دار شدن جواب میده ...

از اول تا نهم محرم هر روز روزه و افطار با خرما وروز آخر با 9 تا خرما.. + 2 رکعت نماز حاجت..

البته روزه ها با نیت نذر باشه نه قضای روزه ...
بیا ره توشه برداریم....
2714
من هر سال برای شل زرد بابام روز 9 محرم میده شب نذر کردم هر سال هم حاجت گرفتم اول یه قابلمه کوچیک بود و لی پارسال 4 تا قابلمه خیلی بزرگ بود چون هر سال به تعداد اونایی که حاجت گرفتن و برای سال دیگه هم نذر کردن اضافه میشه
منم روز تاسوعا عدس پلو میپزم با گوشت چرخ کرده..اولش خیلی کم بود در حد یک قابلمه معمولی ولی هر سال بیشترش کردم. پارسال که دادیم مسجد شهرستان بابام اینا پختند...یا ابوالفضل حاجت همه رو بده
خدایا شکرت
2706